Gömülü Yazılım Pazarı İş Stratejisi, Gelecek Planları, Gelişme Durumu ve Tahmin 2030’a Göre Eğilimler

genel bakış:

Gömülü yazılım pazarına ilişkin küresel raporun, 2017-2022 tahmin döneminde %9’luk bir CAGR ile 2022 yılına kadar 19 milyar ABD doları değerindeki bir değerlemeyi aşması bekleniyor. Pazar Araştırması Geleceği (MRFR), gömülü yazılımları ilerletebilecek çeşitli faktörleri tartıştı. yazılım pazar büyüklüğü. Bu faktörler, dizüstü bilgisayar gibi taşınabilir elektronik cihazlara olan talebin artması, makineden makineye iletişim sağlayan teknolojilerin dahil edilmesi, Nesnelerin İnterneti’nin (IoT) artan sızması, enerji verimli politikalara olan talep, gelişen yarı iletken endüstrisi, otomasyondaki artıştır. imalat sektörü, araştırmaya yatırım ve diğerleri. 

Segmentasyon:

Küresel gömülü yazılım pazarı, programlama dillerini ve uygulamalarını içeren bir segmentasyon temelinde incelenmiştir. MRFR analistleri, piyasanın nasıl ilerlediği ve gelecek için trendler oluşturduğu hakkında kapsamlı bir bilgi edinmek için her sektörü analiz etti. 

Ücretsiz bir örnek alın@ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2103

Programlama diliyle, gömülü yazılım pazarının küresel pazar araştırması, C, Assembly Dili, C++, .Net, Java ve diğerlerini içeren bir segmentasyon içerir. 

Uygulamalara göre, gömülü yazılım pazarına ilişkin küresel pazar raporu, tüketici elektroniği, sağlık, otomotiv ve radyo ve uydu cihazları ve diğerleri gibi segmentleri içerir. Otomotiv sektörü önemli bir büyüme kapsamına sahiptir.

Bölgesel Analiz:

Kuzey Amerika’nın son kullanıcı endüstrileri, pazarın büyümesi için alan yaratıyor. ABD ve Kanada’da, IoT’nin sızması, küresel gömülü yazılım pazarının büyümesini doğrudan etkileyen dalgalanmalar yaratıyor.

Rekabet Ortamı:

Küresel gömülü yazılım pazarı, Green Hills Software (ABD), Enea Software AB (İsveç), Intel Corporation (ABD), Microsoft Corporation (ABD), IBM Corporation (ABD), Emerson Network Power (ABD) gibi şirketler tarafından destekleniyor. Advantech Endüstriyel Bilgi İşlem Hindistan Pvt. Ltd (Tayvan), Mitsubishi Electric Corporation (Japonya), Microchip Technology Inc. (ABD) ve STMicroelectronics (İsviçre) ve diğerleri. Bu şirketler ve uyguladıkları stratejiler pazardaki değişiklikleri etkiliyor. MRFR analistleri, küresel pazar akışının takibinin daha kolay hale geldiğinden emin olmak için pazardaki en son dönüşümleri kaydetti.

Endüstri Haberleri:

In August 2020, Elektrobit (EB), a company known as one of the major global suppliers of embedded and connected software products with the automotive industry as the main focus area, declared they had integrated new features and capabilities for EB GUIDE that will assist developing advanced human-machine interfaces (HMIs) in better ways and make it accessible to a broader range of developers. Raspberry Pi users can now plan various experiments with innovative HMI concepts using the software development kit (SDK) specially designed for Raspberry Pi in EB GUIDE.

Check Discount@ https://www.marketresearchfuture.com/check-discount/2103

In August 2020, Borqs Technologies, Inc., a global leader known for its superior contributions in embedded software and products involving the Internet of Things (IoT) industry, revealed that it had fetched a purchase order of around US$15M to supply mobile point of sale (POS) IoT devices to their counterparts in India. The electronics industry in this Asian country is witnessing fast-paced growth, which has created a huge scope for companies to weigh their options in the region. The company has designed and developed the POS IoT device using top-notch technologies, which will work well in the Indian market, especially in areas like payment methods, latest radio bands, etc. It also passed the global mobile payment certifications and got recognition from the Indian mobile operators.

The COVID-19 crisis is predicted to boost the global market demand for embedded software as the global market is experiencing a huge rise in the intake of portable electronic devices like laptops and others.

Get complete report@ https://www.marketresearchfuture.com/reports/embedded-software-market-2103

TABLE OF CONTENTS

1 MARKET INTRODUCTION

1.1 INTRODUCTION

1.2 SCOPE OF STUDY

1.2.1 RESEARCH OBJECTIVE

1.2.2 ASSUMPTIONS

1.2.3 LIMITATIONS

1.3 MARKET STRUCTURE

2 RESEARCH METHODOLOGY

2.1 RESEARCH NETWORK SOLUTION

2.2 PRIMARY RESEARCH

2.3 SECONDARY RESEARCH

2.4 FORECAST MODEL

2.4.1 MARKET DATA COLLECTION, ANALYSIS & FORECAST

2.4.2 MARKET SIZE ESTIMATION

3 MARKET DYNAMICS

3.1 INTRODUCTION

3.2 MARKET DRIVERS

3.3 MARKET CHALLENGES

3.4 MARKET OPPORTUNITIES

3.5 MARKET RESTRAINTS

4 EXECUTIVE SUMMARY

  1. MARKET FACTOR ANALYSIS

5.1 PORTER’S FIVE FORCES ANALYSIS

5.2 TEDARİK ZİNCİRİ ANALİZİ

6 SEGMENTLERE GÖRE KÜRESEL Gömülü YAZILIM PAZARI

6.1 GİRİŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.