IoT Kimlik Erişim Yönetimi Pazarı Dünya Çapında Endüstri Payı, Büyüklüğü, Brüt Marjı, Trendi, 2030’a Kadar Gelecek Talebi ve Tahmini

Pazar araştırması 

Mevcut Pazar Araştırması Geleceği (MRFR) raporunu ortaya koyuyor, küresel IoT kimlik erişim yönetimi pazarının 2022-2030 yılları arasında %16’lık bir CAGR ile 20 milyar ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. IoT kimlik ve erişim yönetimi, basitçe söylemek gerekirse, BT ve insan kaynakları gibi şirket departmanının senkronizasyonuna ihtiyaç duyan farklı teknolojileri, politikaları, faaliyetleri ve prosedürleri içeren karmaşık bir süreçtir. Onaylanmış çalışanların karmaşık teknolojik ortamda doğru kaynaklara erişmelerini onaylarlar. 

Küresel IoT kimlik erişim yönetimi pazarının büyümesine çeşitli faktörler ekleniyor . MRFR raporuna göre bu faktörlerden bazıları, bulut hizmetlerinin artan şekilde benimsenmesi, artan tüketici merkezli kimlik erişim yönetimi, BYOD ve sosyal medya tarafından tüketici düzeyinde kimliklerin artırılması, uyumluluk yönetimine ilişkin farkındalığın artması, mobilite çözümlerine duyulan ihtiyacın artması, ve kuruluşlar arasında güvenlik endişelerinde artış. Ayrıca, mobilite çözümlerine olan talep ve artan SaaS ve bulutun benimsenmesi de pazar büyümesine katkıda bulunuyor. 

Diğer taraftan, karmaşık entegrasyon, IoT ile işbirliği yapma zorluğu, dağıtılmış işgücünü yönetme zorluğu, farklılaştırma tekniklerinin ve değerli özelliklerin rekabetçi satıcılar tarafından sürekli olarak yükseltilmesi, bütçe kısıtlamaları, kimlik standartlarının eksikliği ve uygulama yönergeleri ve uygulama yönergeleriyle ilgili uygulama. güvenlik politikalarının belirli kullanıcılara doğru atanması, tahmin süresi boyunca pazar büyümesini engelleyebilir. 

COVID-19 Analizi 

İşletmeler ve bireyler de dahil olmak üzere her kesim, COVID-19 pandemisinin ağırlığıyla karşı karşıya kaldı. İnternet tüm dünyada çok önemli bir rol oynuyor. Pandemi nedeniyle, çevrimiçi işletmelere artan bir bağımlılık var. Diğerlerinin yanı sıra imalat sanayileri, enerji ve kamu hizmetleri, ulaşım ve lojistik, eğitim, kamu sektörü, sağlık, perakende ve BFSI, tüketicilere gerekli hizmetleri sunmak için internetten en iyi şekilde yararlanıyor. Bunun, küresel IoT kimlik erişim yönetimi pazarı üzerinde olumlu bir etkisi olması muhtemeldir. 

Raporun kopyası talebi@ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2034

Pazar Segmentasyonu 

MRFR raporu, endüstri türü, tüketici türü, dağıtım ve hizmetlere dayalı olarak küresel IoT kimlik erişim yönetimi pazarının kapsamlı bir segment analizini vurgular. 

Hizmetlere göre, IoT kimlik erişim yönetimi pazarı, çoklu oturum açma (SSO), erişim yönetimi, parola yönetimi, dizin hizmetleri, çok faktörlü kimlik doğrulama ve kullanıcı sağlama olarak bölümlere ayrılmıştır. Bunlardan kullanıcı tedarik segmenti, tahmin süresi boyunca piyasaya öncülük edecektir. 

Dağıtım yoluyla, IoT kimlik erişim yönetimi pazarı hibrit, şirket içi ve bulut üzerinde bölümlere ayrılır. Bunlardan, şirket içi segment, tahmin süresi boyunca piyasaya hakim olacaktır. 

Müşteri türüne göre, IoT kimlik erişim yönetimi pazarı, büyük işletmeler, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. 

By industry type, the IoT identity access management market is segmented into manufacturing, media and entertainment, banking and financial services, retail and e-commerce, education, energy and utility services, government, IT and telecom, and others. Of these, the banking and financial services will spearhead the market over the forecast period.

Check Discount@ https://www.marketresearchfuture.com/check-discount/2034

Regional Analysis 

By region, the global IoT identity access management market covers the growth opportunity and recent trends across Europe, North America, the Asia Pacific (APAC), and the Rest of the World (RoW). Of these, North America will lead the market over the forecast period for the rapid adoption of mobile applications and cloud applications, and federal government organizations emphasizing on the use of personal identification card to access government IT infrastructure are adding to the global IoT identity access management market growth in the region.

In Europe, the IoT identity access management market is predicted to hold the second-largest share over the forecast period for the establishment of government cyber authorities’ policies to safeguard confidential data.

In the APAC region, the IoT identity access management market is predicted to have healthy growth during the forecast period. The rising use of cloud-based services by small and medium sized enterprises in India and China is propelling the market growth.

In the RoW, the IoT identity access management market is predicted to have sound growth over the forecast period for improving IT infrastructure.

Key Players 

The prominent players profiled in the IoT identity access management market report include CA Technologies (U.S.), Cloud Security Alliance (U.S.), ARCON Tech Solutions (India), Oracle Corporation (U.S.), Siemens AG (Germany), Intel Security Group (U.S.), EMC Corporation (U.S.), Hitachi, Ltd. (Japan), Microsoft Corporation (U.S.), and IBM Corporation (U.S.).

Read more@ https://www.marketresearchfuture.com/reports/iot-identity-access-management-market-2034

Table of Content

1 MARKET INTRODUCTION

1.1 INTRODUCTION

1.2 SCOPE OF STUDY

1.2.1 RESEARCH OBJECTIVE

1.2.2 ASSUMPTIONS

1.2.3 LIMITATIONS

1.3 MARKET STRUCTURE

2 RESEARCH METHODOLOGY

2.1 RESEARCH NETWORK SOLUTION

2.2 PRIMARY RESEARCH

2.3 SECONDARY RESEARCH

2.4 FORECAST MODEL

2.4.1 MARKET DATA COLLECTION, ANALYSIS & FORECAST

2.4.2 MARKET SIZE ESTIMATION

3 MARKET DYNAMICS

3.1 INTRODUCTION

3.2 MARKET DRIVERS

3.3 MARKET CHALLENGES

3.4 MARKET OPPORTUNITIES

3.5 MARKET RESTRAINTS

4 EXECUTIVE SUMMARY

  1. MARKET FACTOR ANALYSIS

5.1 PORTER’S FIVE FORCES ANALYSIS

5.2 SUPPLY CHAIN ANALYSIS

6 GLOBAL IOT IDENTITY ACCESS MANAGEMENT MARKET, BY SEGMENTS

6.1 INTRODUCTION

6.2 MARKET STATISTICS

6.2.1 BY SERVICES

6.2.1.1 USER PROVISIONING

6.2.1.2 MULTI-FACTOR AUTHENTICATION

6.2.1.3 DIRECTORY SERVICES

6.2.1.4 PASSWORD MANAGEMENT

6.2.1.5 ACCESS MANAGEMENT

6.2.1.6 SINGLE-SIGN-ON (SSO)

6.2.1.7 OTHERS

6.2.2 BY DEPLOYMENT

6.2.2.1 ON-CLOUD

6.2.2.2 ON-PREMISES

6.2.2.3 HYBRID

6.2.3 BY INDUSTRY

6.2.3.1 SMALL AND MEDIUM ENTERPRISES (SME’S)

6.2.3.2 LARGE ENTERPRISES

6.2.3.3 OTHERS

6.2.4 BY END USERS

6.2.4.1 IT & TELECOM

6.2.4.2 GOVERNMENT

6.2.4.3 ENERGY & UTILITY SERVICES

6.2.4.4 EDUCATION

6.2.4.5 RETAIL & E-COMMERCE

6.2.4.6 BANKING & FINANCIAL SERVICES

6.2.4.7 MEDIA & ENTERTAINMENT

6.2.4.8 MANUFACTURING

6.2.4.9 OTHERS

6.2.5 BY GEOGRAPHY

6.2.5.1 NORTH AMERICA

6.2.5.2 EUROPE

6.2.5.3 ASIA-PACIFIC

6.2.5.4 REST OF THE WORLD

7 COMPETITIVE ANALYSIS

7.1 MARKET SHARE ANALYSIS

7.2 COMPANY PROFILES

7.2.1 IBM CORPORATION (U.S.)

7.2.2 MICROSOFT CORPORATION (U.S.)

7.2.3 HITACHI, LTD. (JAPAN)

7.2.4 EMC CORPORATION (U.S.)

7.2.5 INTEL SECURITY GROUP (U.S.)

7.2.6 SIEMENS AG (GERMANY)

7.2.7 ORACLE CORPORATION (U.S.)

7.2.8 ARCON TECHSOLUTIONS (INDIA)

7.2.9 CLOUD SECURITY ALLIANCE (U.S.)

7.2.10 CA TECHNOLOGIES (U.S.)

About Market Research Future:

At Market Research Future (MRFR), we enable our customers to unravel the complexity of various industries through our Cooked Research Report (CRR), Half-Cooked Research Reports (HCRR), Raw Research Reports (3R), Continuous-Feed Research (CFR), and Market Research & Consulting Services.

MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir amaca sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyindeki pazar segmentleri için ürünler, hizmetler, teknolojiler, uygulamalar, son kullanıcılar ve pazar oyuncuları bazında pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazlasını bilmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak tüm ihtiyaçlarına cevap vermelerine yardımcı oluyor. en önemli sorular.

İletişim:                                                                                    

Pazar Araştırması Geleceği ( Wantstats Research ve Media Private Limited’in bir parçası)

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

Web sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.