Kimlik Doğrulama Pazarı Küresel Eğilim, Talep, Kapsam, Büyüme Analizi ve Endüstri Tahmini 2018 -2026

Bölgesel Analiz:

Küresel Kimlik Doğrulama Pazarının tahmin döneminde% 37,29’luk bir CAGR ile genişlemesi ve 2026 yılına kadar 21,9 Milyara ulaşması bekleniyor. Pazarın coğrafi analizi Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Güney Amerika için yapılmıştır.

Örnek Premium Raporu @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/10381 Almak İçin Buraya Tıklayın

Kuzey Amerika’nın kimlik doğrulama hizmetlerinin ve çözümlerinin benimsenmesinde baskın bölge olması bekleniyor. Pazar ABD, Kanada ve Meksika’ya bölünmüştür. ABD’nin tahmin döneminde en büyük pazar payına sahip olması beklenirken, Kanada’nın en yüksek büyüme oranına tanık olması bekleniyor.  Bu bölgedeki kimlik doğrulama pazarını yönlendiren ana faktör, kimlik doğrulama çözümleri sunan kilit endüstri oyuncularının güçlü varlığıdır. Bu teknolojinin potansiyelini kabul eden ABD Hükümeti, kimlik doğrulama teknolojisinin düzenlenmesine odaklanmayı artırdı.  Dahası, dijital kimlikleri güvence altına almak için AI, ML ve blockchain gibi çeşitli teknolojilerin giderek daha fazla benimsenmesi, bu bölgedeki pazar büyümesini yönlendiriyor.

Avrupa pazarı İngiltere, Almanya, Fransa ve Avrupa’nın geri kalanına bölünmüştür. Pazar büyüklüğü açısından, Avrupa’nın ikinci en büyük bölgesel pazar olması bekleniyor. İngiltere’nin ülke düzeyinde lider pazar olması beklenirken, Almanya’nın gözden geçirme döneminde en yüksek büyümeyi kaydetmesi bekleniyor. İşletmelerin katı düzenlemelere uyma ihtiyacının artması, bölgesel pazar büyümesini artırmaktadır.

Orta Doğu & Afrika ve Güney Amerika son zamanlarda bu hizmetleri benimsemeye başladı. BFSI, devlet ve savunma sektörlerinde faaliyet gösteren hizmet sağlayıcılar ve işletmeler bu bölgede kimlik doğrulama çözümlerini benimsemeye başlamıştır.

Asya-Pasifik’teki pazarın, tahmin dönemi boyunca en hızlı büyüme oranını kaydetmesi ve bölgesel pazarın Çin, Japonya, Hindistan ve Asya-Pasifik’in geri kalanına bölünmesi bekleniyor. Bu hizmetlere olan talep Çin’de en yüksektir. Bulut teknolojisinin giderek daha fazla benimsenmesi, siber saldırıların sayısında artışa neden oldu.  Kimlikle ilgili sahtekarlığı durdurmaya yönelik hükümet girişimleri, özellikle kimlikleri doğrulamak için eKYC’yi güçlendirmek için, esas olarak Asya-Pasifik’te kimlik doğrulama çözümlerine duyulan ihtiyacı artırmaktadır. Büyük işletmeler ve orta ölçekli işletmelerin yanı sıra bu bölgedeki hizmet sağlayıcılar tarafından kimlik doğrulamaya yönelik artan talep, kimlik doğrulama satıcıları için kazançlı fırsatlar sunmaktadır.

Piyasanın Önemli Noktaları:

Küresel kimlik doğrulama pazarı, bileşene, dağıtım moduna, kuruluş boyutuna, dikeylere ve bölgeye göre bölümlere ayrılmıştır.

Bileşene dayanarak, kimlik doğrulama pazarı çözümlere ve hizmetlere ayrılmıştır.

Türüne bağlı olarak, kimlik doğrulama pazarı biyometrik ve biyometrik olmayan olarak ayrılmıştır.

Dağıtım moduna bağlı olarak, kimlik doğrulama pazarı şirket içi ve bulut olarak bölümlere ayrılmıştır.

Organizasyon büyüklüğüne bağlı olarak, kimlik doğrulama pazarı KOBİ’lere ve büyük işletmelere ayrılmıştır.

Dikeylere dayanarak, kimlik doğrulama pazarı BFSI, hükümet ve savunma, sağlık ve yaşam bilimleri, perakende ve e-ticaret, BT ve ITeS, enerji ve kamu hizmetleri ve diğerlerine ayrılmıştır. Diğer segment ayrıca Eğitim, Seyahat ve Oyun olarak alt bölümlere ayrılmıştır.

Rapor Ayrıntılarının Tamamına Göz Atın @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/identity-verification-market-10381

Kilit Oyuncular:

Küresel kimlik doğrulama pazarındaki kilit oyuncular arasında Experian (İrlanda), GBG (İngiltere), Equifax (ABD), Mitek Systems (ABD), Thales Group (Fransa), LexisNexis Risk Solutions (ABD), Onfido (İngiltere), Trulioo (Kanada), Acuant (ABD), IDEMIA (Fransa), Jumio (ABD), TransUnion (ABD), AU10TIX (İsrail), IDology (ABD), Innovatrics (Slovakya), Applied Recognition (Kanada), Signicat (Norveç), SecureKey (Kanada), IDfy (Hindistan), Authenteq (İzlanda), Veri5Digital (Hindistan),  PXL Vision (İsviçre), IDMERIT (ABD), Shufti Pro (İngiltere), Idenfy (Litvanya), WebID (Almanya), IDnow (Almanya), Signzy (Hindistan) ve Passbase (Almanya).

Temas:

Pazar Araştırması Geleceği (Wantstats Research and Media Private Limited’in bir parçası)

99 Hudson Street, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.