Otomotiv güneşlik pazarının 2020’den 2027’ye %4,3’lük bir CAGR’de 145,23 USD artması bekleniyor Kilit oyuncular Automotive Products, Inc (ABD), GUMOTEX (Chez Republic), GRIOS sro (Çek Cumhuriyeti)

Pazara genel bakış

Güneşlik, yolcuyu ve sürücüyü güneşin parlamasından koruduğu için, aracı sürerken güvenliği sağlamada önemli bir rol oynar. Kabinin araç sıcaklığı, aracın üzerine doğrudan düşen ve aşırı ısı nedeniyle ses sistemine zarar verebilecek güneş ışınları engellenerek korunabilir. Bazı güneşlikler, görünümlerini iyileştirmek için ışık ve aynalarla ilişkilendirilir.

LCD güneşlik, yalnızca güneş ışığını engellemeye yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda araçta DVD oynatmayı birleştirmesiyle de müşteriler arasında ün kazanmıştır. Dolayısıyla yolcu güvenliğine yönelik talepteki artışın, tahmin döneminde otomotiv alt vizör pazarına olan talebi artıracağı tahmin edilmektedir. Otomotiv güneşlik pazarının  , tahmin döneminde %4,3’lük bir CAGR’de 2020’den 2027’ye kadar 145,23 USD artması bekleniyor 

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Alın @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/7484

Yolcu güvenliği ve araç talebinin artması, hızlı şehirleşme ve müşterilerin satın alma gücündeki artış, pazarın büyümesine hakim olan ana faktördür. Ancak sistemin karmaşık tasarımı ve otomotiv güneşliklerinin büyümesi için normal protokollerin görünmemesi, otomotiv güneşlik pazarını kısıtlıyor. Ayrıca, tüm dünyada elektrikli araçlara olan talebin artması, pazar gelişimi için potansiyel fırsatlar sunuyor.

Tüketicilerin güvenlik ve güvenlik bilinci hızla artıyor ve bu da satın alma davranışlarını etkiliyor. Şirketler araçlarının güvenliği ve emniyeti konusunda daha endişeli. Ek olarak, müşteriler arasındaki uyanıklığın artmasının, üretici şirketleri güvenlik ve emniyet için daha kaliteli araçlar kullanmaya zorlaması bekleniyor. Bu nedenle, öngörülen süre boyunca otomotiv güneşlik pazarını beslediği tahmin edilmektedir.

Pazar bölümlendirme

Türe Göre

  • Konvansiyonel Tip
  • LCD Güneşlik

Malzemeye Göre

  • Kumaş
  • Vinil

Araçla

  • Yolcu aracı
  • Ticari Araç
  • Elektrikli araç

Satışa Göre

  • OEM
  • satış sonrası

 Bölgesel analiz

Dünya çapındaki  otomotiv güneşlik pazarı dört ana bölgeye ayrılmıştır: Avrupa, Asya-Pasifik, Kuzey Amerika ve dünyanın geri kalanı. Asya-Pasifik bölgesinin artan nüfus, tüm dünyada artan araç penetrasyonu ve tüketicilerin değişen yaşam tarzı nedeniyle değerlendirme döneminde en büyük pazar payına sahip olacağı tahmin ediliyor. Ancak, araçların artan elektrifikasyonunun, araçların elektrikli donanımını koruduğu için pazarın talebini artıracağı tahmin ediliyor. Bu nedenle, aracın güvenlik özelliklerine olan talebin artması ve özel ve kamu aktörlerinin araç sektörünün büyümesini hızlandırmak için artan yatırımları, bu pazarın bu bölgedeki ilerlemesine katkıda bulunuyor.

endüstriyel haberler

Pazardaki yükselen yarış, satıcıları, hizmetlerinin algılanabilirliğini genişletmek için reklam faaliyetleri ve reklam harcamaları gibi çeşitli büyüme politikalarını uygulamaya cezbetmektedir.

Derinlemesine Pazar Araştırması Raporuna göz atın @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/automotive-sun-visor-market-7484

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Pazar Araştırması Geleceğinde (MRFR), müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz. ) ve Pazar Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri. MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir amaca sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyindeki pazar segmentleri için Bileşenler, Uygulama, Lojistik ve pazar oyuncuları tarafından yapılan pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazlasını bilmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak en önemli sorularına yanıt bulmalarına yardımcı olur.

İletişim

Pazar Araştırması Geleceği

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Web sitesi: https://www.marketresearchfuture.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.