Dijital Ticaret Uygulamaları Pazarı : 2028 Satış, Tüketim, Talep ve Tahmin

Dijital Ticaret Uygulamaları Pazarı 2022

Ürün ve hizmetlerin alım satımı teknolojik bir geçişe tanık olurken, mobil ağlar, internet ve benzeri diğer altyapıların kullanımı ivme kazanmaya devam ediyor. Ödeme yapmak, faturalandırma ve diğer muhasebe işlevlerini yönetmek ve çevrimiçi yayıncı müşteriler için müşteri geri ödemelerini işlemek için kullanılan platformların geliştirilmesi hız kazanıyor.

Tüketiciler, kart kontrolü, konum hizmetleri, zamanında bilgi, uyarılar ve bildirimler, teklifler ve ödüller ve daha pek çok özellik ile donatılmış dijital ticaret uygulamaları talep ediyor. Persistence Market Research’e göre, dijital ticaret uygulamaları için küresel pazarın güçlü bir şekilde büyümesi ve 2026’nın sonuna kadar 19.096.4 milyon ABD Doları gelir getirmesi bekleniyor.

Ücretsiz Örnek Rapor Talebi –  https://www.persistencemarketresearch.com/samples/15124

Persistence Market Research’ün “ Dijital Ticaret Uygulaması: Küresel Endüstri Analizi ve Tahmini, 2016-2026 ” başlıklı raporu, dijital ticaret uygulaması pazarının küresel satışları  2016 yılında yaklaşık 4,400 Milyon ABD Doları değerindeydi ve tahmin döneminde (2016-2026) %15,8’lik bir CAGR’de genişlemesi bekleniyor. Rapor, 2016 yılında dijital ticaret uygulamalarının küresel satışlarının yaklaşık %29’unun Kuzey Amerika tarafından gerçekleştirildiğini tahmin ediyor. Ancak, bölgenin önümüzdeki yıllarda pazardaki varlığını kaybetmesi muhtemeldir. Bu arada, Latin Amerika, Batı Avrupa, Doğu Avrupa ve Japonya hariç Asya-Pasifik (APEJ) bölgesi gibi bölgeler, dijital ticaret uygulamalarına yönelik talep açısından olumlu bir büyüme sergileyecek. Latin Amerika’nın dijital ticaret uygulama pazarı, %16,3’lük CAGR ile en hızlı gelir büyümesini kaydederken, Avrupa’daki dijital ticaret uygulama pazarı, 2026’nın sonuna doğru 3,500 Milyon ABD Doları değerini aşacak.

dijital ticaret uygulama pazarı

Dijital Ticaret Uygulamaları: Araştırmada Öne Çıkanlar

  • 4.700 Milyon ABD Dolarını aşan değeri ile BFSI sektörü, 2026’nın sonuna doğru dijital ticaret uygulamalarının en büyük son kullanıcısı olacak.
  • Dijital ticaret uygulamaları için son kullanımın ayrıca perakende ve CPG, telekom, medya ve eğlence, enerji, kaynak ve kamu hizmetleri ile seyahat ve ağırlama sektörlerinde çekiş kazanması bekleniyor.
  • Tahmin dönemi boyunca, dijital ticaret uygulamaları finans sektöründe daha yüksek uygulama bulacak ve %16 CAGR’de gelir artışı kaydedecek.
  • 2017 ve sonrasında, hizmet operasyonlarında dijital ticaret uygulamalarının kullanımının artması ve %16,4 ile en yüksek CAGR’yi kaydetmesi bekleniyor.

Rapor Özelleştirme Talebi –  https://www.persistencemarketresearch.com/request-customization/15124

Küresel Dijital Ticaret Uygulama Pazarı: Temel Trendler

Veri merkezleri tarafından geliştirilen artan sayıda bulut tabanlı çözüm, küresel talep dijital ticaret uygulamasını yönlendiriyor. Bir platform olarak bulut, işletmelerin toplam sahip olma maliyetini düşürmelerine ve tesadüfen bulut tabanlı dijital ticaret uygulamalarının kullanımını teşvik eden operasyonel iş verimliliğini artırmalarına yardımcı oluyor. Perakendecilere akıllı tedarik zinciri, gelirlerini artırma ve operasyonel verimliliği artırma gibi üç kritik alanda büyük fırsatlar sunan Nesnelerin İnterneti (IoT) hizmetlerine yapılan yüksek yatırımlar, IoT tabanlı için geliştirilen dijital ticaret uygulamalarına olan talebi de artırıyor. cihazlar.

Dijital ticaret uygulamalarının geliştiricileri, hizmet düzeyi anlaşmalarına büyük ölçüde odaklanmaktadır. Mart 2017’de kartlı ödeme çözümü sağlayıcısı Azul, dijital ödeme platformu ile güvenli ve kolay ödeme garantisi sağlamak için Shopify Inc. ile bir anlaşma yaptı. Pazar oyuncuları arasında artan birleşme ve satın almalar, dijital ticaret uygulamaları için küresel pazarda da önemli bir trend olarak görülüyor.

Derinlemesine rekabet analizi için şimdi satın alın –  https://www.persistencemarketresearch.com/checkout/15124

2016 yılında Visa Inc., dijital ödemelerini hızlandırmak için Cardinal Commerce’i satın aldı; Saleforce.com, Inc., pazarda maksimum iş değeri elde etmesine yardımcı olması muhtemel bulut hizmetlerini genişletmek için Demandware’i satın aldı. Rapor, Salesforce ve Shopify ile birlikte Oracle Corporation, Tencent Holdings Ltd., Digital Turbine, Inc., Tata Consultancy Services Limited, IBM Corporation, Infosys Limited, Cognizant Technology Solutions Corporation, ve Visa Inc.

Hakkımızda:  Persistence Pazar Araştırması

Bize Ulaşın:

Persistence Pazar Araştırması          
Adresi – 305 Broadway, 7th Floor, New York City,
NY 10007 Amerika Birleşik Devletleri
ABD Ph. – +1-646-568-7751
ABD-Kanada Ücretsiz – +1 800-961-0353
Satış – sales@persistencemarketresearch .com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.