2028’e Kadar Mobil ve Elde Taşınabilir Oyun Pazar Segmentleri, Kapasite Görünümü, Büyüme, Potansiyel Uygulamalar ve Analiz

Mobil ve Elde Taşınabilir Oyun Pazarı 2022

Benzersiz grafik arayüzler, milyonlarca cep telefonu kullanıcısını neredeyse büyüleyici oyun dünyasına çekmeye devam edecek. Bilgisayar tabanlı ve konsol tabanlı birkaç oyunu savunan en ateşli oyun tutkunları bile mobil ve avuçiçi oyunlara düşkün olacaklardır. Persistence Market Research kısa süre önce, mobil ve avuçiçi oyunlar için küresel pazar hakkındaki raporunu yayınladı; bu pazarın %10,3’lük CAGR’de büyüyeceği ve 2026’nın sonuna kadar 112 Milyar ABD Doları’nın üzerinde gelir getireceği projelerinden alıntılar.

Ücretsiz Örnek Rapor Talebi –  https://www.persistencemarketresearch.com/samples/15034

Persistence Market Research’ün raporuna göre –

  • Mobil ve avuçiçi oyunlar için küresel pazar, 2016 ile 2026 arasında 73,6 Milyar ABD Doları değerinde mutlak bir fırsata tanık olacak
  • Şu anda pazar 42,3 milyar ABD Doları değerinde olup, Asya-Pasifik (APAC) bölgesinden en yüksek katkıya tanıklık etmektedir.
  • APAC bölgesindeki mobil ve avuçiçi oyun pazarı, 2026 sonuna kadar 50 Milyar ABD Dolarından fazla gelir elde ederek en büyük pazar olacak.
  • APAC bölgesindeki mobil ve avuçiçi oyun gelirleri %12,4’lük yıllık bileşik büyüme oranı ile hızla yükselirken, Kuzey Amerika da gelir artışı %9,5’in üzerinde bir yıllık bileşik büyüme oranı ile sergileyecek.

mobil ve elde taşınabilir oyun pazarı

Activision Blizzards Inc., Nintendo Co. Ltd., Sony Corp ve Electronic Arts Inc. gibi önde gelen oyun geliştiricileri, raporda küresel  mobil ve avuçiçi oyun pazarında kilit oyuncular olarak gösteriliyor . Bunlara NVIDIA Corp, Microsoft Corp., Ubisoft Entertainment SA, King Digital Entertainment, Plc., Supercell Oy ve The Walt Disney Company (Disney Interactive) gibi şirketler katılıyor.

Rapor Özelleştirme Talebi –  https://www.persistencemarketresearch.com/request-customization/15034

Mobil ve Elde Taşınabilir Oyun: Temel Pazar Trendleri

Sanal Gerçeklik (VR), küresel mobil ve avuçiçi oyun pazarını etkileyen en son trend olarak görülüyor. VR oyunlarının geliştirilmesi için teknolojilere yatırım yapan oyun geliştiricileri, mobil ve elde taşınan oyunların geleceğinin önemli bir göstergesidir. VR özellikli akıllı telefonların ve cep telefonlarının artan popülaritesi ve VR kulaklıkların artan farkındalığı da çığır açan oyunların geliştirilmesinin önünü açıyor.

eSpor’un etkisi de mobil ve elde taşınabilir oyun pazarının büyümesini destekleyen önemli bir trend olarak görülüyor. ESPN ve Fox Sports gibi önde gelen eSports ağlarının içeriklerini gerçek zamanlı oyun sunan dijital oyun platformları üzerinden yönlendirmesiyle, hem geliştirici hem de oyuncu tarafından sağlanan oyunlardaki faydaları göz önüne alındığında, eSport oyunlarına olan talebin cep telefonu kullanıcıları arasında daha da artması bekleniyor. canlı yayın özellikleri.

Derinlemesine rekabet analizi için şimdi satın alın –  https://www.persistencemarketresearch.com/checkout/15034

Raporun Ek Önemli Noktaları şunları içerir :

  • Elde taşınabilir oyun konsolları platformunda oyun yazılımları, 2026’nın sonuna doğru küresel gelirlerin en büyük kısmını (yaklaşık %58 pay) oluşturacak.
  • 2016’da akıllı telefonlar, mobil ve taşınabilir oyun pazarında 30 milyar ABD dolarının üzerinde gelir sağladı
  • Rapor ayrıca, Android’in mobil ve avuçiçi oyunlar için hakim işletim sistemi olduğunu ve gelirlerinin %10,9 CAGR’de artmasının beklendiğini gözlemliyor.

Hakkımızda:  Persistence Pazar Araştırması

Bize Ulaşın:

Persistence Pazar Araştırması          
Adresi – 305 Broadway, 7th Floor, New York City,
NY 10007 Amerika Birleşik Devletleri
ABD Ph. – +1-646-568-7751
ABD-Kanada Ücretsiz – +1 800-961-0353
Satış – sales@persistencemarketresearch .com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.