İnşaat Piyasasında Yenilenebilir Malzeme Talep ve Fırsatları

İnşaat Pazarında küresel Yenilenebilir Malzemelerin önümüzdeki 10 yıl içinde hızlı bir şekilde büyüyeceği tahmin edilmektedir. Hem özel kimyasallara hem de emtia kimyasallarına olan yoğun talep nedeniyle yazar kasaların çalmaya devam etmesi zorunludur. Nihai pazarlar, organik ve inorganik genişleme modunu benimsemiştir ve eğilimin gelecekte de devam etmesi beklenmektedir. Önümüzdeki dönemde kimyasal dikeyin ele alacağı bir diğer konu da hammadde enflasyonu olacaktır.

İnşaat Piyasasında Küresel  Yenilenebilir Malzemeler: Giriş 

Geri dönüştürülebilen ve sera gazı emisyonlarını ve kirliliği azaltmaya yardımcı olan malzemeler yenilenebilir malzemeler olarak kabul edilir. İnşaatta yenilenebilir malzemeler  , ahşap ve geri dönüştürülebilir malzemelerden (beton, metaller, plastikler, kauçuk, kompozitler vb.) oluşur.

Geri dönüştürülebilir beton, kireç harcı, ahşap malzemeler, doğal lifli kompozitler, ahşap beton kompozitleri, düşük karbonlu malzemeler gibi yapım aşamasındaki farklı yenilenebilir malzemeler için farklı son kullanımlar, çevre üzerindeki olumsuz etkiyi azaltmak için kullanılır.

“Yapım Aşamasındaki Yenilenebilir Malzemeler” Pazarı için Ücretsiz Örnek Rapor İsteyin @   https://www.persistencemarketresearch.com/samples/13072

Mahsul bazlı yenilenebilir kaynaklar, küresel yenilenebilir malzeme inşaat pazarının önemli bir bölümünü işgal ediyor. İnşaatta kullanılan yaygın mahsul bazlı yenilenebilir malzemeler arasında yalıtım, hafif yapısal duvarlar, doğal boyalar ve cilalar, sazdan çatılar ve jeotekstiller bulunur.

İnşaat Piyasasında Küresel Yenilenebilir Malzemeler: Dinamikler

Küresel inşaat sektörü, kentleşme ve artan nüfusla birlikte büyüyor. Nihai kullanım endüstrilerinin (yani inşaat) çoğalması, inşaat piyasasında yenilenebilir malzemelere yönelik küresel talebin temel itici gücüdür. Yeşil inşaat sektörü, büyüyen küresel inşaat endüstrisinde büyük bir paya sahiptir.

Yenilenebilir malzemeler, karbondioksit emisyonlarını azaltmaya, bina yapılarının ömrünü uzatmaya ve eskiyen yapıları onarmaya yardımcı olan yeşil inşaat segmentinde önemli bir rol oynamaktadır. Yenilenebilir malzemelerin çevre dostu özellikleri ve teşvikler sağlayarak yenilenebilir malzemelerin kullanımını destekleyen hükümet düzenlemeleri nedeniyle, dünya inşaat pazarındaki yenilenebilir malzemelerin gelecekte önemli bir büyüme göstermesi bekleniyor.

Özelleştirme isteği @   https://www.persistencemarketresearch.com/request-customization/13072

İnşaat piyasasında küresel yenilenebilir malzemelerin büyümesini etkileyen iki ana kısıtlama, daha yüksek maliyetler ve pazar engelleridir (yani, konut sakinleri nispeten daha fazla fayda sağladığı için gayrimenkul sahiplerinin yatırımları. Çok az şey var).

Son kullanıcılar artık evlerinde yenilenebilir malzemeleri enerji tasarruflu bölgelere dönüştürmek için tercih ediyor.

İnşaat Piyasasında Küresel Yenilenebilir Malzemeler: Segmentasyon

Dünyanın inşaat pazarındaki yenilenebilir malzemeleri, tür, kullanım ve son kullanıma göre bölümlere ayrılabilir. Türüne bağlı olarak, inşaat pazarındaki küresel yenilenebilir malzemeler, mahsul bazlı malzemeler ve mahsul bazlı olmayan malzemeler olarak ayrılabilir.

Mahsul bazlı malzeme segmentleri ayrıca yalıtımı (yün, kenevir, keten), hafif yapısal duvarları (saman balyaları, saman balyaları, kenevir-kireç), doğal boyalar ve cilalar, duvar ve zemin kaplamaları,   jeotekstil , saz, ahşap ve ahşabı içerir. ürün. Mahsul bazlı olmayan malzemeler ayrıca  geri dönüştürülebilir metaller , plastikler, kompozitler, beton ve daha fazlasına bölünmüştür.

Uygulamaya dayalı olarak, inşaat pazarındaki küresel yenilenebilir malzemeler, dış ürünler (pencereler, yeşil çatılar, yeşil kapılar, yeşil dış cephe kaplaması), iç ürünler (yeşil döşeme, yeşil yalıtım, yeşil alçı). Pano) ve bina sistemi olarak sınıflandırılabilir. (HVAC sistemleri, konut dışı camlar, su tasarruflu sıhhi tesisat ve aksesuarlar, konut aydınlatma armatürleri), fotovoltaik ürünler, yapısal ürünler (geri dönüştürülebilir beton, ahşap, ahşap) ve geçirgen kaldırım.

Bu raporu satın almak için burayı tıklayın  @  https://www.persistencemarketresearch.com/checkout/13072 

Nihai kullanıma bağlı olarak, inşaat pazarındaki küresel yenilenebilir malzemeler, konut ve konut dışı segmentlere ayrılabilir. Konut dışı segment ayrıca ofis ve ticari, kurumsal, endüstriyel ve diğer konut dışı inşaat sahalarına ayrılmıştır.

Hakkımızda:  Kalıcılık Pazar Araştırması

Bize Ulaşın:

Kalıcılık Pazar Araştırması
ABD

Adres – 305 Broadway, 7th Floor, New York City, NY 10007 Amerika Birleşik Devletleri
U.S. Ph. – +1-646-568-7751
ABD-Kanada Ücretsiz – +1 800-961-0353

Satış  –  sales@persistencemarketresearch.com
Web Sitesi  –  https://www.persistencemarketresearch.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.