Setan Sayısı İyileştirici Pazar CAGR Momentumu Yakalıyor – Tahmin Analizi

Küresel Setan Sayısı İyileştirici Pazar: Giriş

Setan sayısı, dizel yakıt için ateşleme kalitesinin bir ölçüsüdür. Enjeksiyon ile yakıtın gerçek tutuşması arasındaki zaman gecikmesini gösterir. Setan sayısı ne kadar yüksekse, ateşleme gecikmesi o kadar düşük, ateşleme kalitesi daha iyi, otomotiv yakıtının yanması daha eksiksiz ve genel performans daha iyi. Setan sayısının daha düşük olması durumunda, toplam zaman gecikmesi daha yüksektir. Ekşi ham petrolden elde edilen dizel fraksiyonu, dizelin biyodizel veya etanol ile karıştırılması daha düşük setan sayısı ile sonuçlanır.

Setan sayısı geliştirici veya basitçe setan geliştirici, dizel yakıtın setan sayısını artırmak için kullanılan katkı maddesidir. Bu Setan sayısı geliştirici bileşikler, %0.06 ila %0.4 arasında değişen konsantrasyonlarda kullanılır ve setan sayısında yaklaşık 3 ila 8’lik bir artışa neden olur.

Rakiplerinizin ‘önünde’ kalmak için, bir numune isteyin https://www.persistencemarketresearch.com/samples/12181

Küresel Setan Sayısı İyileştirici Pazar: Dinamikler

Küresel setan sayısı geliştirici pazarının tahmin döneminde istikrarlı bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Biyodizelin geleneksel dizel ile karıştırılması, nispeten daha düşük setan sayısına sahip bir karışım ile sonuçlanır. Özellikle Brezilya, ABD, Arjantin, Almanya ve İspanya gibi ülkelerde, biyodizelin dizel ile zorunlu olarak karıştırılmasına ilişkin hükümet düzenlemelerinin, tahmin döneminde hız kazanması bekleniyor. Bu nedenle, setan sayısı iyileştiricilere olan talebin, tahmin süresi boyunca istikrarlı bir büyümeye tanık olması bekleniyor. Ayrıca, elektrik üretimi ve diğer uygulama alanlarında artan dizel yakıt tüketiminin, tahmin süresi boyunca setan geliştiricilere olan talepteki büyümeyi yönlendirmesi bekleniyor.

Ayrıca, düşük egzoz emisyonları ile birlikte tam yanma özelliği sergileyen dizel yakıtının artan tercihi, diğerleri arasında setan geliştiriciler, köpük önleyici maddeler, temizlik katkı maddeleri gibi katkı maddelerinin büyümesini hızlandırması beklenen bir diğer faktördür. Bununla birlikte, bu kimyasal bileşiklerin nispeten daha yüksek fiyatları ile birleştiğinde, setan sayısı geliştirici üretiminde yer alan nispeten karmaşık ve güvencesiz işlemin, tahmin süresi boyunca genel küresel setan sayısı geliştirici pazarının büyümesine bir engel olarak hareket etmesi beklenmektedir.

Küresel Setan Sayısı İyileştirici Pazar: Segmentasyon

Kimyasal bileşikler temelinde
  • 2-Etilheksil nitrat (EHN)
  • Di-üçüncül bütil peroksit (DTBP)
  • Diğerleri
Uygulamasına dayanarak
  • Biyodizel
  • Petrol Bazlı Dizel

 Satış temsilcimiz ile bağlantı kurmak  için- sales@persistencemarketresearch.com

Küresel Setan Sayısı İyileştirici Pazar: Bölgesel Görünüm

Küresel setan sayısı geliştirici pazarı, Kuzey Amerika, Doğu Avrupa, Asya Pasifik, Japonya, Latin Amerika, Batı Avrupa ve Orta Doğu ve Afrika dahil olmak üzere yedi ana bölgeye ayrılabilir. Kuzey Amerika ve Avrupa’nın tahmin döneminde genel küresel setan sayısı geliştirici pazarında önemli paylara sahip olması bekleniyor, ancak Asya Pasifik ve Latin Amerika gibi gelişmekte olan bölgelerin aynı dönemde nispeten daha hızlı büyüme kaydetmesi bekleniyor.

Avrupa ve Kuzey Amerika gibi bölgelerdeki yakıt özellikleriyle ilgili katı düzenleyici yönergelerin, bu bölgelerdeki setan sayısı geliştiricilere yönelik artan talebi tahmin süresi boyunca yönlendirmesi beklenen ana faktörler olması beklenmektedir. Avrupa Birliği’ndekiler gibi, biyoyakıtların ulaşım sektöründe kullanımını artırmaya yönelik girişimlerin, tahmin süresi boyunca setan sayısı geliştirici talebini artırması bekleniyor.

Küresel Setan Sayısı İyileştirme Pazarı: Önemli Oyuncular

Küresel setan sayısı geliştirici pazarında faaliyet gösteren bazı oyuncular arasında BASF SE, The Lubrizol Corporation, Innospec Specialty Chemicals, Chevron Oronite Company LLC., Eurenco, Nitroerg SA, Cestoil Chemicals Inc., Kutch Chemical Industries Ltd., EPC-UK, Dorf bulunmaktadır. -Ketal Chemicals India Private Limited, diğerleri arasında.

Araştırma raporu, pazarın kapsamlı bir değerlendirmesini sunar ve iyi düşünülmüş içgörüler, gerçekler, geçmiş veriler ve istatistiksel olarak desteklenen ve endüstri tarafından doğrulanmış pazar verilerini içerir. Ayrıca, uygun bir dizi varsayım ve metodoloji kullanan projeksiyonlar içerir. Araştırma raporu, pazar segmentleri, coğrafyalar, türler ve uygulamalar gibi kategorilere göre analiz ve bilgi sağlar.

 Derinlemesine rekabet analizi için şimdi satın alın@  https://www.persistencemarketresearch.com/checkout/12181

Hakkımızda:  Kalıcılık Pazar Araştırması

Bize Ulaşın:

Kalıcılık Pazar Araştırması
ABD

Adres – 305 Broadway, 7th Floor, New York City, NY 10007 Amerika Birleşik Devletleri
U.S. Ph. – +1-646-568-7751
ABD-Kanada Ücretsiz – +1 800-961-0353

Satış  –  sales@persistencemarketresearch.com
Web Sitesi  –  https://www.persistencemarketresearch.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.