Türüne Göre Havacılık Kimyasalları Pazarı Üreticiler, Bölgeler, Sektör Analizi ve Tahmini

Küresel  havacılık kimyasalları endüstrisinin 2021 ve 2031 değerlendirme döneminde %5.8’lik  bir CAGR’de ilerlemesi bekleniyor.   Uçaklar sürekli yağlama ve soğutma sıvıları gerektirdiğinden, yağlayıcıların ve soğutucuların, havacılık kimyasalları için küresel endüstride kilit ürün türü olması bekleniyor. motorları için. Tüm dünyada, özellikle gelişmekte olan ekonomilerde büyüyen filo boyutu, pazar büyümesini makul bir hızla artırıyor.

Piyasa oyuncuları, satışlarını ve karlarını artırmak için çeşitli stratejilere dahil olurlar:

  • Mayıs 2017:  Japan Airlines, Exxon Mobil Corporation ile ortaklığını genişletti ve 50 yıllık ortaklığını kabul ederek Japan Airlines’ı Exxon Mobil’in en iyi müşterilerinden biri haline getirdi.
  • Temmuz 2016:  PPG Industries, uçakların yüzey kaplaması için Desoprime CF/CA 7521 adlı kromsuz bir havacılık astarı sentezledi.
  • Mayıs 2017:  3M, havacılık sektörü için endüstriyel yapıştırıcı ve bant üretimini artırarak operasyonlarını genişletmek için yaklaşık 40 Milyon ABD Doları yatırım yaptı.
  • Temmuz 2019:  Blaukaiser Uçak Endüstrisi Departmanı, herhangi bir toksik kimyasal katkı maddesi, solvent ve diğer petrol bileşiklerinden %100 arınmış olduğunu garanti ettiği Blaukaiser’in Bio Organic Aircraft yenilikçi formülasyonlarını piyasaya sürdü.

“Havacılık Kimyasalları” Pazarı için Ücretsiz Örnek Rapor Talebi @  https://www.persistencemarketresearch.com/samples/12145

havacılık-kimyasallar-pazarı

Tüm dünyada önemli bir ticari ve askeri uçak filosu, bunların bakım ve onarımına yönelik talebi artırıyor. Bu, paralel olarak havacılık kimyasallarının satışını destekliyor.

Pazar Araştırmasından Önemli Çıkarımlar

  • Havacılık kimyasallarının küresel satışlarının, 2031 yılı sonuna kadar 9,4 Milyar ABD Doları değerinde bir değere ulaşması bekleniyor.
  • Kuzey Amerika’nın, tahmin döneminde %5,5’lik bir büyüme oranına tanık olacağı tahmin edilen, havacılık kimyasallarının satışı için kilit bir bölge olmaya devam etmesi bekleniyor.
  • Büyüyen filo boyutu, uçakların onarım ve bakımının artmasını gerektirir; bu nedenle bakım, onarım ve revizyon (MRO) segmentinin pazarda önemli bir paya sahip olması bekleniyor.
  • Tüm dünyada artan savunma bütçeleri, havacılık kimyasalları pazarına fayda sağlayan askeri uçaklara olan talebi artırıyor.
  • Artan hava yolcuları, havacılık endüstrisinde yağlayıcı ve soğutucu tüketimini artıran uçak kullanımını artırıyor.

 Bir Persistence Pazar Araştırması analisti , “Ana pazar katılımcıları, dünya genelinde pazar ayak izlerini artırmak için havacılık kimyasallarında stratejik genişlemelere ve yeniliklere odaklanıyor” diyor.

Özelleştirme Talebi @  https://www.persistencemarketresearch.com/request-customization/12145     

Rekabetçi Peyzaj

Havacılık kimyasalları için küresel pazar, oldukça konsolide bir alan olarak tanımlanmıştır.

Raporda yer alan kilit piyasa oyuncularından bazıları şunlardır: Eastman Chemical Company, The Sherwin Williams Company, PPG Industries Inc., Exxon Mobil Corporation, Axalta Coating Systems Ltd., Akzo Nobel NV, Henkel AG & Co. KgaA, BASF SE, Royal Dutch Shell plc, Fuchs Petrolub SE, Compagnie de Saint-Gobain SA, Zircotec, Master Bond Inc., APV Engineered Coatings, DOW, Illinois Tool Works Inc., Oerlikon Balzers Coating SA, SINOPEC, Avi-Oil India Pvt. Ltd., Alglas UK ve RPM Technology, LLC.

Kilit piyasa katılımcılarının tüm dünyada rekabet ortamını sürdürmeleri beklenmektedir.

Çözüm

Küresel havacılık kimyasalları işinin, ticari ve askeri uçak üretimine ve bunların bakım ve onarımına yönelik artan talep nedeniyle önemli bir büyümeye tanık olması bekleniyor.

Artan kentleşme, yaşam standardı ve gelir, seyahat süresini azaltmak için daha fazla uçağa olan talebi artırıyor. Ayrıca, artan savunma bütçeleri de havacılık kimyasallarının tüketimini artırıyor.

Pazardaki bazı kilit oyuncular, küresel varlıklarını artırmak için stratejik genişlemelere ve ortaklıklara odaklanıyor. Kilit oyuncular, son kullanıcılardan gelen artan talebi karşılamak için araştırma ve geliştirme yatırımlarını artırmaya da odaklanıyor.

Bu Raporu Satın Almak İçin Buraya Tıklayın@  https://www.persistencemarketresearch.com/checkout/12145

Hakkımızda:  Persistence Pazar Araştırması

Bize Ulaşın:

Persistence Pazar Araştırması          
Adresi – 305 Broadway, 7th Floor, New York City,
NY 10007 Amerika Birleşik Devletleri
ABD Ph. – +1-646-568-7751
ABD-Kanada Ücretsiz – +1 800-961-0353
Satış  – sales@persistencemarketresearch .com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.