Pigment Dispersiyon Pazarı, Otomotiv Endüstrisine Sızmasını Sağlayacak

Companion Diagnostics Market

Genel bakış:

Pigment Dispersiyon Pazarı ile ilgili küresel pazar raporu  , pazarın 2022-2028 tahmin döneminde önemli ölçüde kazanmasının planlandığını açıkladı. Market Research Future (MRFR), önümüzdeki yıllarda büyümeye ilham verebilecek çeşitli faktörleri kapsayan çalışmalar yayınladı. Çevre dostu ürünlere olan talebi desteklemek için araştırma ve geliştirme finansmanı, daha iyi hizmet sağlamak için endüstriler arasında hızlı sızma, birkaç şirketten destek ve diğerleri gibi faktörlerin pazar büyümesi lehine oynaması bekleniyor. Gelişmekte olan bölgelerde, bu büyüme yükselen endüstrilerdeki konumunu güçlendirecektir.

Ücretsiz Örnek PDF Broşürü Edinin: https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/4951

Segmentasyon:

Pigment dispersiyon pazarı ile ilgili küresel çalışma, tip ve uygulamaya göre bölümlere ayrılmıştır. Bu segmentasyon, sonucu daha güvenilir hale getiren bir grafik, çizelge ve diğer bilimsel yaklaşımlarla bolca desteklenen verileri getirir.

 

Türe göre, pigment dispersiyon pazarı hakkındaki rapor bir çözücü, su ve diğerlerine ayrılmıştır. Su segmentinin, çevre dostu ürünlere yönelik artan talepten önemli ölçüde kazanç sağlaması planlanmaktadır. Bununla birlikte, bazen bu ürünler çözücü segmentinden biraz daha maliyetlidir ve bu da bir pazar dağıtıcısı olabilir.

 

Son kullanım endüstrisine göre, pigment dispersiyon pazarının küresel çalışması,  otomobil, havacılık, inşaat, baskı, mobilya ve diğerleri temelinde bölümlere ayrılmıştır. Baskı segmentinin, mürekkep püskürtmeli üretimde artan talep nedeniyle çok kar etmesi planlanıyor. Otomobil ve havacılık segmentlerinde, pazar önemli bir çekiş kazanacak.

Analistle Konuşun @ https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_schedule_call/4951

Bölgesel Analiz:

Asya Pasifik, pazarın küresel liderliğini üstlenecek ve pazarın gelişen endüstrilerde geniş büyüme fırsatları elde etmesini sağlaması bekleniyor. Çin, Güney Kore, Tayland, Tayvan, Japonya, Hindistan ve diğerleri gibi ülkelerde, bu büyüme önemli olacaktır. Bu, inşaat ve otomotiv sektörleri tarafından yönlendirilecektir.

 

Rekabet Ortamı:

Sherwin-Williams Company (ABD), Basf SE (Almanya), PPG Industries, Inc. (ABD), Clariant (İsviçre), Akzo Nobel N.V. (Hollanda), Tikkurila Oyj (Finlandiya), RPM International Inc. (ABD), Dunn-Edwards Corporation (ABD), Kelly-Moore Paints (ABD), Kansai paint co., ltd (Japonya) ve diğerleri, küresel pazarın ilerisinde yer alan büyük şirketlerden bazılarıdır. Bu şirketler, kendileri için daha iyi bir büyüme sağlamak için pazardaki stratejik değişimleri etkilemektedir. Bu hamleler çoğunlukla birleşme, satın alma, araştırma ve geliştirme sektörü için bir fon, işbirliği ve diğerleri gibi yöntemleri içerir. MRFR, trendlerin piyasayı nasıl etkilediğine dair daha iyi bir görüş elde etmek için bu hareketleri kaydetti.

Erişim Raporu Açıklamaları @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/pigment-dispersion-market-4951

Sektörden Haberler:

 

Temmuz 2020’de Agfa, sürekli artan küresel ihtiyacı karşılamalarına yardımcı olacak yeni bir tesise yatırım yapmayı planladıklarını açıkladı. Yeni tesis, mürekkep püskürtmeli üretimi için su bazlı mürekkep üretiminin artırılmasını sağlayacak. Yeni tesis, Agfa’nın Mortsel, Belçika’daki merkezinde olacak. Şirket, su bazlı inkjet ürünlerinde pigment dispersiyonu kullanımı ile bilinir ve bu da pigment dispersiyon pazarına gerekli bir destek sağlayacaktır.

 

Haziran 2020’de Clariant,  partiden partiye yeniden formülasyonlar için gereken zamanı ve maliyetleri azaltan tam renk eşleştirme için tasarlanmış yeni Hostaint SI pigment dispersiyon ürünlerinin lansmanını duyurdu. Bu, otomotiv, endüstriyel, bakım ve koruyucu kaplamalar talep eden diğer sektörlerde çalışan formülatörlere doğrudan yardımcı olacaktır.

 

COVID-19 krizi sırasında, imalat sektöründeki duraklama, ürünün alımını kısıtladı ve pazarın büyümesine neden oldu. Aslında, birkaç ülke ürünlerini göndermeyi bıraktı ve bu da pazarı etkiledi. Bununla birlikte, ülkeler yasakları kaldırıyor, bu da ilerleme açısından piyasa için iyi bir işaret.

 

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz.

MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir hedefe sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyinde pazar segmentleri için Bileşenler, Uygulama, Lojistik ve pazar oyuncuları tarafından yapılan pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını  görmelerini, daha fazla bilgi edinmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak en önemli sorularını cevaplamalarına yardımcı olur.

Temas:

Pazar Araştırmasının Geleceği

Ofis No. 524/528, Amanora Odaları

Magarpatta Yolu, Hadapsar

Pune – 411028

Maharashtra, Hindistan

+1 646 845 9312

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.