Üreticilere, Bölgelere, Tipe ve Uygulamaya Göre Kamyon Üstü Vinç Pazarı 2022, 2030’a Kadar Tahmin

Kamyon Üstü Vinç Pazarı

Kamyona monte vinçler, malların kamyonlardan yüklenmesi ve boşaltılmasında kullanılır. Ağır sanayilerde stabiliteye odaklanarak kullanılırlar. MRFR’nin kamyona monte vinçler pazarı hakkındaki raporu, yükleyici vinçler hakkında beklentiler sunarken, tahmin dönemi (2022-2030) için sürücüleri ve fırsatları özetlemektedir. COVID-19 pandemisinin ani salgını ve endüstri üzerindeki basamaklı etkileri aşağıda incelenmiştir.

Raporun örnek kopyasını şu adresten edinebilirsiniz: https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/10346

Pazar Kapsamı

Küresel kamyona monte vinçler,  tahmin döneminde% 6,8’lik bir yıldız CAGR’si gösterebilir.

Pazar Talebini Artırmak için Akıllı Şehir Projelerinin Geliştirilmesi

Hükümetler ve mülk üreticileri tarafından akıllı şehirler geliştirmek için alınan girişimler, pazar talebini önemli ölçüde artırabilir. Çeşitli ülkeler tarafından güzelleştirme için üstlenilen altyapı projelerinin yanı sıra vatandaşların rahatlığı için üst geçitlerin ve köprülerin inşası pazar için iyi bir işaret olabilir. Kırma, öğütme, malzeme kırma ve delme, inşaat maliyetlerini artırabilecek kaynak yoğun faaliyetlerdir. Ancak monte vinçlerde teknolojinin kolaylığı ve yeni zirvelere ulaşmak için verilen destek, inşaat şirketlerini cezbedecektir. Kamyon sürücüleri, sağlam dış yüzeyi ve pürüzsüz dijital ekranı sayesinde koltuk konforunun yanı sıra işlevinin tadını çıkarabilirler.

Pazar Büyümesini Hızlandırmak için Petrol ve Gaz Endüstrisinin Genişletilmesi

Zorlu dış yüzeyi nedeniyle petrol ve gaz endüstrisinin genişlemesi, kamyona monte vinçlere olan talebi artırabilir. Çelik çubukların dikey kurulumunda ve açık deniz çiftliklerinde rüzgar türbinlerinde kullanılabilir. Sıvı kapların güvenli ve emniyetli bir şekilde taşınmasının yanı sıra ekstraksiyon sahalarındaki kalıntıların temizlenmesi piyasa için iyi bir işaret olabilir. Atölyelerde, depolarda ve nakliye sahalarında orta hizmet tipi vinçler için büyük potansiyel, pazar için yeni yollar açacaktır. Geleneksel olmayan alanlarda yükleri kaldırmak için mafsallı bomlu vinçler gibi belirli uygulamalar için vinçlerin geliştirilmesi, büyük gelirler elde edecektir.

Sürücü Güvenliği Eksikliği Pazar Büyümesini Engelliyor

Ağır hizmet ekipmanlarının yanlış kullanımı ve programlar sırasında sürücüleri korumak için güvenlik standartlarının bulunmaması, pazarın büyümesini engelleyebilir. Vinçlere uygulanan verimlilik önlemlerinin yetersizliği ve sürücülere sağlanan yanlış eğitim, pazarın büyümesine zorluk çıkarabilir

COVID-19’un Etkisi

COVID-19 salgını, kamyona monte vinçleri zayıflattı ve talepte bir düşüşe yol açtı. Bu, inşaat projelerinin yürütülmemesinin yanı sıra, enfeksiyon oranını önlemek için şantiyelerdeki hükümet kısıtlamaları ile desteklenmektedir. Piyasa talebindeki değişim ve ekonomilerin bozulması pazar büyümesini etkileyebilir.

Segmentasyon Analizi

Büyük Pazar Payını Yakalamak için Bomlu Kamyon Vinçleri

Tipe bağlı olarak, küresel pazar sidelift vinçleri, bomlu kamyon vinçleri, monte edilmiş vinçler ve diğerlerine ayrılmıştır. 2019 yılında, bomlu kamyon vinçleri segmenti% 41,1 ile en büyük pazar payını oluşturdu. Tahmin döneminde önemli bir CAGR kaydedilmesi öngörülmektedir. Özel ve kamu projelerine yapılan harcamaların artması ve hızlı sanayileşme pazardaki yolu açabilir.

Lider Pazar Uygulaması Olacak Kamu Hizmetleri

Uygulama ile, küresel pazar kamu hizmetlerine, endüstrilere, inşaata ve diğerlerine ayrılmıştır. 2019 yılında, kamu hizmetleri segmenti% 43,3’lük önemli bir pazar payına sahipti. Tahmin döneminde %7,3’lük bir CAGR kaydedilmesi öngörülmektedir. Vinçlerin hızlı kurulumu ve imalat sektörünün acil talepleri, kamyona monte vinçlere olan talebi artırabilir.

Analistle konuşun: https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_schedule_call/10346

Bölgesel Analizler

APAC, Küresel Kamyona Monte Vinç Pazarında Lider Olacak

Asya-Pasifik’in (APAC), malların yüklenmesi ve boşaltılması için vinçlerin benimsenmesinin yanı sıra ülkelerin ekonomik büyümesindeki iyileşme nedeniyle güçlü bir büyüme oranı sergileyeceği tahmin edilmektedir. Çin ve Hindistan ekonomilerinde hızlı sanayileşme ve kentleşmenin yanı sıra yeni altyapı projelerinde harcama bütçelerini balonlaştırma planları piyasa talebini artırabilir. Vatandaşların rahatlığı için üst geçitlerin ve metro istasyonlarının inşası, kamyona monte vinçlere olan talebi artıracaktır.

Rekabet Analizi

Elliott Equipment Company, Terex Corporation, Altec Industries, Tadano Ltd., The Manitowoc Company, Böcker Maschinenwerke Gmbh, Hidrokon Ltd, Kato Works Co., Ltd, Liebherr Group ve Xuzhou Construction Machinery Co. Ltd, küresel kamyona monte vinç pazarının önde gelen oyuncularıdır.

Raporun tamamına göz atın: https://www.marketresearchfuture.com/reports/truck-mounted-cranes-market-one-10346

Sektör Güncellemesi

Manitowoc’un Grove TMS9000-2’si, yeni motor gücünü ve emisyon standartlarına bağlılığı yansıtmak için çeşitli tasarım değişikliklerinden geçti.

İlgili Raporlara Göz Atın:

 

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz. MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir hedefe sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyinde pazar segmentleri için Bileşenler, Uygulama, Lojistik ve pazar oyuncuları tarafından yapılan pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazla bilgi edinmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak en önemli sorularını yanıtlamaya yardımcı olur.

Temas:

Pazar Araştırmasının Geleceği®

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Telefon:

+1 628 258 0071(ABD)

+44 2035 002 764(Birleşik Krallık)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.