Snack food Ambalaj Pazar Büyüklüğü, Pay, Değer, Büyüme, Analiz, Görünüm, Rapor, Tahmin 2021-2030

Aperatif Gıda Ambalaj Pazarı

Piyasa Analizi

Pazar Araştırması Geleceği (MRFR), Küresel Atıştırmalık Gıda Paketleme Pazarı’nın 2021’den 2028’e (tahmin dönemi) kadar yaklaşık% 5,5’lik bir CAGR’ye tanık olmasını öngörmektedir.

Raporun örnek kopyasını şu adresten edinebilirsiniz: https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/8702

Pazar Büyümesini Artırmak için Birden Fazla Faktör

Atıştırmalık yiyecekler, zamanla güç kazanan ve en çok tercih edilen emtia biçimlerinden biri olarak kabul edilen yaygın bir eğilim haline geliyor; bu nedenle, atıştırmalık gıda ambalajı, dikkatlerini çekmek için alıcılara çekici gelmelidir. Tüketicilerin atıştırmalık ürünlere yönelik tercihlerini yemeklere kaydırması, restoranların ve paketlenmiş gıda üreticilerinin gıda reklamlarını nasıl değiştirdiğini değiştiriyor. Paketlenmiş gıda üreticileri, özellikle sağlık, değer ve kalite açısından değişen tüketici tercihlerine ve ihtiyaçlarına ayak uydurur. Örneğin, tüketicilerin yaklaşık% 80’i en iyi değeri olan ürünleri aramaktadır.

Küresel atıştırmalık gıda ambalajı pazarı son yıllarda hızlı bir büyüme yaşamıştır. Yemeye hazır gıda tüketiminin artması ve tüketicilerin sağlıklı yaşam tarzları konusundaki farkındalığı, atıştırmalık gıda ambalajlarına olan talebi artıracaktır. Bu nedenler, atıştırmalık gıda tüketiminde bir artışa yol açmış ve bu da küresel atıştırmalık gıda paketleme pazarını ileriye taşımaktadır.

Franchise gıda organizasyonlarının artan penetrasyonu, kentsel alanlarda artan ev dışı gıda tüketimi ve genişleyen perakende işi, yemeye hazır atıştırmalıklara olan talebi artırıyor. Yoğun yaşam tarzları, yaşlanan bir nüfus ve besin içeriği, güvenlik, çeşitlilik ve ürün çekiciliği hakkında daha fazla anlayış, işlenmiş ve hazır gıdaların popülaritesini artıran faktörlerdir. Tüm bu nedenlerin atıştırmalık gıda ambalajı için küresel pazarı yönlendirmesi bekleniyor.

Pazar Segmentasyonu

Küresel atıştırmalık gıda ambalajı pazarı,  malzemeye, ambalaj türüne, uygulamaya göre bölümlere ayrılmıştır.

Ambalaj türüne bağlı olarak, küresel atıştırmalık gıda ambalajı pazarı sert ambalaj ve esnek ambalaja ayrılmıştır. Esnek ambalaj segmenti, 2018 yılında küresel atıştırmalık gıda ambalajı pazarının en büyük pazar payını kazandı ve tahmin döneminde en yüksek CAGR ile büyümesi bekleniyor.

Malzemeye dayanarak, küresel atıştırmalık gıda ambalajı pazarı plastik, kağıt, metal ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Plastik segment ayrıca Bopp, polipropilen, polietilen, LLDPE, polyester ve diğerlerine ayrılmıştır. Plastik segmenti, 2018 yılında küresel atıştırmalık gıda ambalajı endüstrisinin en büyük pazar payını kazandı ve tahmin döneminde en yüksek büyüme oranına tanık olacağı tahmin ediliyor.

Uygulama ile, küresel atıştırmalık gıda paketleme pazarı unlu mamuller, şeker ve şekerlemeler, tuzlu atıştırmalıklar, fındık ve kuru meyveler ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır. Tuzlu atıştırmalıklar segmenti, küresel atıştırmalık gıda ambalajı pazarının en büyük pazar payını ele geçirdi.

Analistle konuşun: https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_schedule_call/8702

Bölgesel Analizler

APAC Küresel Pazara Liderlik Edecek

Asya Pasifik küresel pazara hakim oldu, bunu Kuzey Amerika ve Avrupa izledi; bu hakimiyetin 2025 yılına kadar süreceği öngörülüyor. Bölgede, yani Hindistan, Endonezya, Çin ve Malezya gibi gelişmekte olan ülkelerde daha yüksek atıştırmalık gıda tüketimi, bölgedeki atıştırmalık gıda ambalajı talebini tahmin dönemi boyunca artırması öngörülen en önemli faktörlerden biridir.

Kuzey Amerika Önemli Bir Hızda Büyüyecek

Kuzey Amerika’daki küresel atıştırmalık gıda paketleme pazarının önemli ölçüde artacağı tahmin edilmektedir. Bemis Company, Inc., Amcor, Sealed Air Corporation ve Berry Global, Inc. gibi 1. kademe atıştırmalık gıda ambalajı üreticilerinin varlığı bölgeye fayda sağlamaktadır. Bu piyasa katılımcıları, dünya çapındaki varlıklarını büyütmek ve müşterileri için yeni ambalaj çözümleri sunmak için stratejik ittifaklar yoluyla pazar konumlarını agresif bir şekilde güçlendirmektedir. Örneğin Amcor, ölçeğini, becerilerini ve küresel ayak izini artırmak ve aynı zamanda önemli bir değer üretmek için Haziran 2019’da Bemis Company Inc.’i satın aldı.

Önemli Oyuncular

Sonoco Products (ABD), Swiss pack private limited (Hindistan), Graham Packaging Holdings (ABD), Bemis Company (ABD), Amcor (Avustralya), Sealed Air Corporation (ABD), American Packaging (ABD), Bryce Corporation (ABD), Clondalkin Group (Hollanda), Huhtamaki Global (Finlandiya), ProAmpac (ABD) ve Modern-Pak Pte Ltd (ABD).

Raporun tamamına göz atın: https://www.marketresearchfuture.com/reports/snack-food-packaging-market-8702

Son Gelişmeler

COVID-19 salgını sırasında J&J Snack Foods, işe gitmek için seyahat eden müşteriler için self servis simit seçenekleri sunmaya başladı. Müşteriler simitlerin tadını çeşitli daldırma ve soslarla çıkarabilir ve mağazadan yeniden ısıtılabilirler. Sık sık müşterilerinin güvenliğini korumak için, perakendeciler özel paketler sunar.

İlgili Raporlara Göz Atın:

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz. MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir hedefe sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyinde pazar segmentleri için Bileşenler, Uygulama, Lojistik ve pazar oyuncuları tarafından yapılan pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazla bilgi edinmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak en önemli sorularını yanıtlamaya yardımcı olur.

Temas:

Pazar Araştırmasının Geleceği®

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Telefon:

+1 628 258 0071(ABD)

+44 2035 002 764(Birleşik Krallık)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.