Gelecekteki İş Fırsatları ve En İyi Rakip Analizi ile Kolokasyon Pazarı: Internap, Netbank, ChinaCache, Interxion, Coresite

Küresel Kolokasyon Pazarı hakkında en son yayınlanan pazar araştırması, Kolokasyon alanındaki mevcut pazar dinamiklerinin yanı sıra ankete katılanlarımızın – tüm dış kaynak kullanımı karar vericilerinin – pazarın 2028’de nasıl görüneceğini tahmin ettiğine dair bir genel bakış sağlar. Çalışma pazarı kırıyor büyüklük ve eğilim analizini tahmin etmek ve boşlukları ve fırsatları belirlemek için gelir ve hacme (uygun olan yerlerde) ve fiyat geçmişine göre. Araştırma kapsamında yer alan bazı oyuncular ise şöyle:Peer 1 Hosting, DFT, Colt, Equinix, 51IDC, QTS, Global Switch, Internap, Netbank, ChinaCache, Interxion, Coresite, I/O Veri Merkezleri, Digital Realty, Rackspace, Navisite, NTT Communications, Cyrusone, Telehouse, SunGard Kullanılabilirlik Hizmetleri , ChinaNetCenter, AT&T, TeraGo Networks, Verizon Enterprise, Windstream, CenturyLink, 21Vianet, Level 3 Communications ve çok daha fazlası.

Düzenleyici çerçevenin, yerel reformların ve bunun Endüstri üzerindeki etkisinin artılarını ve eksilerini belirlemeye hazır olun. En son anket analizimizle Colocation’daki Liderlerin kendilerini nasıl bir adım önde tuttuklarını öğrenin.

Bu Rapor hakkında Daha Fazla Bilgi İsteyin (Daha Yüksek Öncelik Almak için Kurumsal e-posta Kimliğini Kullanın):

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01122529458/2020-2025-global-colocation-market-report-production-and-consumption-professional-analysis-impact-of-covid-19/inquiry?Mode=A130

Türe Göre Kolokasyon Pazar Segmentleri:

 • Perakende Kolokasyonu
 • toptan Kolokasyon

Uygulamaya Göre Kolokasyon Pazar Segmentleri:

 • Bankacılık, Finans ve Sigortacılık
 • Devlet ve Kamu
 • Telekom ve BT
 • Sağlık ve Yaşam bilimleri
 • Enerji
 • Diğerleri

Segmentasyon ve Hedefleme

Kolokasyon pazarındaki iş segmentleri hakkında temel demografik, coğrafi, psikografik ve davranışsal bilgiler, şirketin iş gereksinimlerine uyması için kapsaması gereken özelliklerin belirlenmesine yardımcı olmayı hedefler. Tüketici temelli pazar için – çalışma, müşterilerin kim olduğunu, satın alma davranışlarını ve modellerini daha iyi anlamak için Piyasa Yapıcı bilgileriyle de sınıflandırılır.

Küresel sürüm için, bölgelere göre aşağıdaki ülkelerin bir listesi, özelleştirmenin bir parçası olarak minimum maliyetle eklenebilir:

Kuzey Amerika (Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika)

Asya-Pasifik (Japonya, Çin, Hindistan, Avustralya, vb.)

Avrupa (Almanya, İngiltere, Fransa, vb.)

Orta ve Güney Amerika (Brezilya, Arjantin, vb.)

Orta Doğu ve Afrika (Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Güney Afrika, vb.)

Doğrudan Satın Alma Siparişi Verin ve Anında %20 İndirim Alın @
https://www.marketinsightsreports.com/report/purchase/01122529458?mode=su?Mode=A130

Kolokasyon Ürün/Hizmet Geliştirme

Ürün/hizmetlerin müşterilerin ihtiyaçlarına nasıl uyduğunu ve ürünü daha çekici hale getirmek için hangi değişikliklerin yapılması gerektiğini bilmek bir saatlik bir ihtiyaçtır. Kullanıcı Testi ve Kullanıcı Deneyimi Araştırmasını kullanarak odak grup için faydalı yaklaşımlar. Talep tarafı analizi, tüketici tercihlerini yenilikle ilişkilendirmeye her zaman yardımcı olur.

Pazarlama İletişimi ve Satış Kanalı

Pazarlama etkinliğini sürekli olarak anlamak, reklam ve pazarlama iletişiminin potansiyelini belirlemeye yardımcı olur ve kullanılmayan bir kitleyi kullanmak için en iyi uygulamaları kullanmamıza izin verir. Pazarlamacıların etkili stratejiler oluşturmasını sağlamak ve hedef pazarın neden ilgi göstermediğini belirlemek için, Gelir ve Hacme göre potansiyel pazar büyüklüğünü belirlemek için Çalışmanın uygun pazarlama ve satış kanallarıyla Bölümlendirilmesini sağlıyoruz*

Fiyatlandırma ve Tahmin

Fiyatlandırma/abonelik, satın alma kararlarında her zaman önemli bir rol oynar; bu nedenle, müşterilerin veya işletmelerin bunu yalnızca rakipler tarafından sunulan diğer ürün teklifleriyle ilgili olarak değil, aynı zamanda hemen ikame ürünlerle de nasıl değerlendirdiğini belirlemek için fiyatlandırmayı analiz ettik. Gelecekteki satışlara ek olarak Maliyet Analizi, İşçilik*, üretim* ve Kapasite ile ilgili Ayrı Bölümler Kapsanmaktadır.

(Not: * Varsa )

Coğrafya ve satış nasıl bir araya gelir?

Bu çalışma, belirli bir coğrafi konumdaki hedef kitlelerinin tam boyutunu belirlemek isteyen tüm operatörler için yararlıdır. Kolokasyon Pazarı, girişimcilerin iş genişletme için yerel pazarları belirlemesine olanak tanır.

Küresel Kolokasyon Pazarının Ayrıntılı TOC’si @
https://www.marketinsightsreports.com/reports/01122529458/2020-2025-global-colocation-market-report-production-and-consumption-professional-analysis-impact-of-covid-19 ?Mod=A130

İncelemelerimize sahip olmak ve raporumuza abone olmak, sonraki sorunları çözmenize yardımcı olacaktır:

 • Kolokasyon pazarının geleceğiyle ilgili belirsizlik: Araştırmalarımız ve içgörülerimiz, müşterilerimizin yaklaşan gelir ceplerini ve büyüme alanlarını tahmin etmelerine yardımcı olur. Bu, müşterileri kaynaklarını yatırım yapmaya yönlendirecektir.
 • Piyasa duyarlılığını anlamak: Stratejiniz için piyasa duyarlılığını adil bir şekilde anlamak çok önemlidir. İçgörülerimiz, Kolokasyon pazar duyarlılığını her bir gözle görmenize yardımcı olacaktır. Takip ettiğimiz her sektörün değer zincirinde kilit kanaat önderleriyle çalışarak bu analizi sürdürüyoruz.
 • En güvenilir yatırım merkezini anlamak: Araştırmamız, gelecekteki talep, kar ve getirileri dikkate alarak piyasadaki yatırım merkezlerini değerlendirir. Müşteriler, Kolokasyon pazar araştırması yoluyla en prestijli yatırım merkezlerine odaklanabilir.
 • Potansiyel iş ortaklarını değerlendirme: Araştırmalarımız ve içgörülerimiz, müşterilerimizin uyumlu iş ortaklarını belirlemelerine yardımcı olur.

Raporun Özelleştirilmesi:

MarketInsightsReports , raporların ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmesini sağlar. Bu rapor, gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde kişiselleştirilebilir. İhtiyaçlarınıza uygun bir rapor almanızı garanti edecek satış ekibimizle iletişime geçin.

Bize Ulaşın:

İrfan Tamboli (Satış Başkanı) – Piyasa Analiz Raporları

Telefon: + 1704 266 3234 | + 91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com    | irfan@marketinsightsreports.com

 

Bizimle bağlantı kurun: 

https://www.linkedin.com/company/13411016/   https://www.facebook.com/marketinsightsreports/
https://twitter.com/MIRresearch

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.