Güvenlik Mürekkepleri Pazar Büyümesi, Boyutu, Analizi, Trendlere Göre Görünüm, Fırsatlar ve 2028’e Kadar Tahmin

Güvenlik Mürekkepleri Pazarı

Genel bakış:

Güvenlik mürekkebi, sahteciliği önleme teknolojisinin geliştirilmesinde ayrılmaz bir rol oynar. Ürün çoğunlukla basılı ürünlerin orijinalliğini korumak ve sahteciliği, sahteciliği, tahrifatı ve değerli belgelerin diğer kötüye kullanımını durdurmak için baskı makinelerinde kullanılır. Küresel güvenlik mürekkebi pazarının, 2020-2027 tahmin döneminde %4 ACGR ile kendisi için bir büyüme sağlaması bekleniyor. Pazar araştırması Geleceği (MRFR), aynı pazarla ilgili son raporunda, pazarın 2027 yılı sonuna kadar beklenen değerleme piyasasını devirmesi için yüksek bir olasılık ortaya koymaktadır.

Raporun örnek kopyasını şu adresten edinin: https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/7858

Küresel güvenlik mürekkebi pazarına kuyruk rüzgarı sağlamak için çeşitli faktörler bekleniyor. Bu itici güçler çoğunlukla bankacılık ve finans sektöründen gelen taleptir. Belgelerin sahteciliği, şirketlerin karşılayamayacağı çeşitli düşüşlere yol açabilir. Bu nedenle, talep artıyor. Artan turizm endüstrisi, sistemin iyi gerekli olduğu yerlerde pasaport ve vize talebini de artırıyor. Artan harcanabilir gelirin de önemli bir pazar itici gücü sağlaması bekleniyor.

Segmentasyon:

MRFR,  önümüzdeki yıllarda pazarı etkileyebilecek çeşitli pazar işaretçilerinin daha iyi anlaşılması için küresel güvenlik mürekkepleri pazarının segmental bir analizini yaptı. Bu segmentler tür, yazdırma yöntemi ve uygulamadır.

Türüne bağlı olarak, küresel güvenlik mürekkebi pazarı görünmez, optik olarak değişken, kızılötesi, biyometrik, floresan, termokromik, manyetik, reaktif, silinebilir ve diğerlerini içerir. Bu mürekkepler, sağlanan güvenliğin artırılmasında önemli bir rol oynar. Havaalanları, savunma, seçim holdingleri ve diğer segmentler gibi çeşitli yerler, yüksek güvenlik standardı sağlamak için bu teknolojiyi kullanır.

Baskı yöntemine bağlı olarak, küresel güvenlik mürekkebi pazarı letterpress, ofset, serigrafi, intaglio, fleksografik ve diğerlerine ayrılabilir.

Uygulamaya dayanarak, küresel güvenlik mürekkebi pazarı banknotlar, vergi banderoleleri, resmi kimlik belgeleri, tüketici ambalajları, güvenlik etiketleri ve diğerlerini içerir. Tüketici ambalajı segmenti, lojistik standardındaki artış nedeniyle önemli bir pazar çekişi kazanıyor.

Analistle konuşun: https://www.marketresearchfuture.com/ask_for_schedule_call/7858

Bölgesel Analiz:

MRFR’nin küresel güvenlik mürekkebi pazarını bölgeye özgü olarak ele alışı, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik (APAC), Latin Amerika ve Orta Doğu ve Afrika’yı (MEA) içermektedir. Bu rapor, önümüzdeki yıllarda küresel pazarın akışını anlamak için çeşitli demografik değişikliklere odaklanmıştır.

APAC bölgesi, en hızlı büyüyen bölge olma etiketine sahiptir ve para birimi baskısı için güçlü bir talep üretmektedir. Bölgesel hükümetler tarafından başlatılan çeşitli hamleler, güvenlik mürekkebine olan talebin artmasını sağlıyor. Hindistan’da, 2016 yıllarındaki şeytanlaştırma, güvenlik mürekkepleri için bu kadar büyük bir ihtiyacı tetikledi.

Kuzey Amerika ve Avrupa, belge güvenliği için geniş çaplı bir uygulama başlatarak güvenlik mürekkebi pazarı için güçlü bir büyüme kaydetmeye hazırlanıyor. Bölge ayrıca sahtecilik ve sahtecilikle bağlantılı çok sayıda davayla karşı karşıya. Bazı olumsuz etkilerden kurtulmak için bu iki bölgesel pazarın güvenlik mürekkebi pazarının üzerinde çalışması için daha fazla alan yaratacağından emin olabilirsiniz.

Latin Amerika ve MEA, bu tür ürünlerin benimsenme oranındaki eksiklikten dolayı ılımlı bir hızda bir büyüme bekliyor.

Raporun tamamına göz atın: https://www.marketresearchfuture.com/reports/security-inks-market-7858

Rekabet Ortamı:

Küresel güvenlik mürekkebi pazarındaki birçok şirket, küresel pazarın önüne geçmede ayrılmaz roller oynamaktadır. Süreç, pazardaki konumlarını sağlamlaştırmak için stratejik hamlelerinin kapsamlı bir şekilde kullanılmasını içerir ve bu da piyasayı bütünsel bir düzeyde dönüştürmelerine yardımcı olur. Bu şirketler Sun Chemical (ABD), SICPA HOLDING SA (İsviçre), Guangzhou Mingbo Anti-Forgery Technology Co., Ltd (Çin), Microtrace, LLC (ABD), Naigai Ink Mfg. Co., Ltd (Japonya), The Cronite Company (ABD), Chromatic Technologies Inc (ABD), Gleitsmann Security Inks GmbH (Almanya), Kao Collins Corporation (ABD) ve Chroma Inks’tir (ABD). MRFR, bu şirketleri daha iyi bir analiz için kaydettirdi ve pazardaki küresel pazar üzerinde bir miktar etkisi olabilecek eğilimleri anlamak için profillerini çıkardı.

Diğer Raporlara Göz Atın :

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz. MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir hedefe sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyinde pazar segmentleri için Bileşenler, Uygulama, Lojistik ve pazar oyuncuları tarafından yapılan pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazla bilgi edinmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak en önemli sorularını yanıtlamaya yardımcı olur.

Temas:

Pazar Araştırmasının Geleceği®

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Telefon:

+1 628 258 0071(ABD)

+44 2035 002 764(Birleşik Krallık)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.