Hizmet Pazarı Büyüklüğü olarak Erişim Kontrolü, Brüt Marj, Trend, Gelecek Talebi, 2027’ye Kadar Önde Gelen Oyuncu ve Tahmine Göre Analiz

Pazar Araştırması Geleceğine (MRFR) göre, bir hizmet pazarı olarak küresel erişim kontrolü, 2022’de 764,8 milyon ABD Doları değerindeydi ve 2022’den 2030’a kadar (tahmin dönemi) %17,18’lik şaşırtıcı bir CAGR ile 1.953,1 milyon ABD Dolarına ulaşması bekleniyor. Rapor, Covid-19 pandemisinin bir hizmet pazarı olarak küresel erişim kontrolü üzerindeki etkilerinin eksiksiz ve doğru bir incelemesini sunuyor .

Erişim kontrol sistemleri, herhangi bir tesisin tesislerinde tüm işlemleri (kullanıcıların tanımlanması, kimlik doğrulaması ve yetkilendirilmesi dahil) kontrol etmek ve yönetmek için kullanılır. Bu sistemler, diğerleri arasında BFSI, devlet, eğitim, sağlık, perakende, enerji ve kamu hizmetleri ve ulaşım gibi dikey sektörlerde etkilidir. Ancak, tesisler etrafındaki tüm operasyonları izleme ve denetleme süreci, şirketlerin artan maliyetlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Bu, hizmet sağlayıcıları hem ticari hem de endüstriyel amaçlar için bulut tabanlı erişim kontrolü çözümleri geliştirmeye teşvik etti. 

Hizmet olarak erişim kontrolü, kimlik doğrulaması yapmak ve böylece kullanıcıların tesisin fiziksel güvenliğini geliştirmesine ve ayrıca ağ genelinde iş süreçlerini ve son kullanıcı deneyimini optimize etmesine olanak sağlamak için dağıtılan bulut tabanlı bir çözümdür. Bu, kullanıcıların web uygulamalarına ve hizmetlerine her yerden erişmelerini sağlar. Örneğin, PopSockets LLC, çalışanların erişimini sınırlamak için ISONAS’ın Pure IP erişim kontrol sistemini Colorado’daki tesislerine yerleştirdi. ISONAS’ın Pure Access Cloud’u, tesis çevresinde kolaylıkla dağıtılabilen bulut tabanlı bir yazılımdır. Bu, PopSockets’a daha fazla ölçeklenebilirlik, daha düşük altyapı maliyetleri ve işletme maliyetleri sağladı.

Raporun kopyası talebi@ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2011

Pazar Dinamikleri

BT şirketlerinde kendi cihazını getirmenin (BYOD) ortaya çıkmasıyla birlikte, güvenlik sorunları, bir hizmet pazarı olarak erişim kontrolünün büyümesiyle bağlantılı hale geldi. Ayrıca, IoT’nin benimsenmesiyle birlikte bulut bilişim platformlarının artan kullanımı pazar büyümesini hızlandırıyor. Öte yandan, sistem entegratörleri arasındaki bilgi eksikliği pazarın büyümesini engelliyor. Ayrıca, erişim denetiminin üçüncü taraf sağlayıcılardan bir hizmet olarak uygulanması, güvenlik açıklarına ve veri ihlallerine neden olabilir.

Pazar Segmentasyonu

Hizmet olarak erişim denetimi için küresel pazar, hizmet, dağıtım ve son kullanıcı olarak bölümlere ayrılmıştır. 

Hizmet olarak, bir hizmet olarak erişim denetimine yönelik küresel pazar, yönetilen hizmetler, karma hizmetler, barındırılan hizmetler ve diğer hizmetler olarak bölümlere ayrılmıştır.

Dağıtım yoluyla, bir hizmet olarak erişim denetimine yönelik küresel pazar, genel bulut, özel bulut ve hibrit bulut olarak bölümlere ayrılmıştır.

Son kullanıcı tarafından, bir hizmet olarak erişim kontrolü için küresel pazar, BFSI, hükümet, eğitim, ulaşım, sağlık, perakende, enerji ve kamu hizmetleri ve diğerlerine bölünmüştür.

İndirimi Kontrol Edin@ https://www.marketresearchfuture.com/check-discount/2011

Bölgesel Analiz

Bölgeye göre, bir hizmet pazarı olarak küresel erişim denetimi, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve dünyanın geri kalanına bölünmüştür.

Kuzey Amerika, şirketlerin güvenliğiyle ilgili artan endişeler nedeniyle ACaaS pazarına hakimdir. Kuzey Amerika bölgesinde, bulut tabanlı teknolojideki sürekli gelişmeler nedeniyle pazarın çoğuna ABD ve Kanada gibi ülkeler hakimdir. 

The Asia Pacific region is estimated to be the fastest-growing area in the ACaaS market due to significant investment by foreign IT companies in the region. Countries like India, Indonesia, and the Philippines are a major investment hub due to low infrastructure costs and flexible government regulations. Nonetheless, there is a lack of infrastructure provided by these countries to promote adequate security and data protection solutions. This reinforces the need for access control as a service in the Asia Pacific region.

Key players 

The prominent players operating in the access control as a service market are — Brivo Inc. (US), Assa Abloy AB (Sweden), Cloudastructure Inc. (US), Tyco International PLC (Ireland), Honeywell International (US), Microsoft Corporation (US), Symantec Corporation (US), Datawatch Systems Inc. (US), Cisco Systems Inc. (US), and Centrify Corporation (US). These players concentrate on expanding their current product portfolio by investing heavily in research and development, thereby allowing them to remain competitive in access control as a service market.

Other players operating in the ACaaS Market include AIT Ltd. (UK), Gemalto NV (The Netherlands), ADS Security (US), Vanderbilt Industries (Germany), M3T Corporation (US), KISI Inc. (US), Feenics (Canada), Protection1 Security Solutions (US), Ping Identity Corporation (US), dormakaba Holding AG (Switzerland), and Stanley Access Technologies (US). These players mainly focus on extending their market presence in emerging geographies by partnering with locally-operated companies in the region.

Read more@ https://www.marketresearchfuture.com/reports/access-control-as-a-service-market-2011

TABLE OF CONTENTS
1 MARKET INTRODUCTION

1.1 INTRODUCTION

1.2 SCOPE OF STUDY

1.2.1 RESEARCH OBJECTIVE

1.2.2 ASSUMPTIONS

1.2.3 LIMITATIONS

1.3 MARKET STRUCTURE
2 RESEARCH METHODOLOGY

2.1 RESEARCH NETWORK SOLUTION

2.2 PRIMARY RESEARCH

2.3 SECONDARY RESEARCH

2.4 FORECAST MODEL

2.4.1 MARKET DATA COLLECTION, ANALYSIS & FORECAST

2.4.2 MARKET SIZE ESTIMATION
3 MARKET DYNAMICS

3.1 INTRODUCTION

3.2 MARKET DRIVERS

3.3 MARKET CHALLENGES

3.4 MARKET OPPORTUNITIES

3.5 MARKET RESTRAINTS
4 EXECUTIVE SUMMARY
5. MARKET FACTOR ANALYSIS

5.1 PORTER’S FIVE FORCES ANALYSIS

5.2 SUPPLY CHAIN ANALYSIS
6 GLOBAL ACCESS CONTROL AS A SERVICE (ACAAS) MARKET, BY SEGMENTS

6.1 INTRODUCTION

6.2 MARKET STATISTICS

6.2.1 BY SERVICE

6.2.1.1 MANAGED

6.2.1.2 HOSTED

6.2.1.3 HYBRID

6.2.1.4 OTHERS

6.2.2 BY DEPLOYMENT

6.2.2.1 ON-CLOUD

6.2.2.2 ON-PREMISE

6.2.2.3 OTHERS

6.2.3 BY APPLICATION

6.2.3.1 NETWORK ACCESS CONTROL

6.2.3.2 DATA ACCESS CONTROL

6.2.3.3 OTHERS

6.2.4 BY DEVICES

6.2.4.1 BIOMETRIC

.6.2.4.2 SMART CARD ACCESS

6.2.4.3 IDENTITY MANAGEMENT SOLUTION

6.2.4.4 OTHERS

6.2.5 BY TYPE

6.2.5.1 DISCRETIONARY

6.2.5.2 NON-DISCRETIONARY

6.2.6 BY VERTICALS

6.2.6.1 SOCIAL MEDIA

.6.2.6.2 MANUFACTURING

6.2.6.3 UTILITIES

6.2.6.4 GOVERNMENT BODIES

6.2.6.5 COMMERCIAL

6.2.6.6 COOLING & LIGHTING

6.2.6.7 OTHERS

6.2.7 BY GEOGRAPHY

6.2.7.1 NORTH AMERICA

6.2.7.2 EUROPE

6.2.7.3 ASIA-PACIFIC

6.2.7.4 REST OF THE WORLD
7 COMPETITIVE ANALYSIS

7.1 MARKET SHARE ANALYSIS

7.2 COMPANY PROFILES

7.2.1 MICROSOFT CORPORATION (U.S.)

7.2.2 DATAWATCH SYSTEMS INC. (U.S.)

7.2.3 AIT LTD. (U.K.)

7.2.4 CISCO SYSTEMS INC. (U.S.),

7.2.5 CLOUDASTRUCTURE INC. (U.S.)

7.2.6 JHONSON CONTROLS INC. (U.S.)

7.2.7 M3T CORPORATION (U.S.)

7.2.8 CENTRIFY CORPORATION (U.S.)

7.2.9 IBM CORPORATION (U.S.)

7.2.10 SYMANTEC CORPORATION (U.S.)

7.2.11 OTHERS

About Market Research Future:

At Market Research Future (MRFR), we enable our customers to unravel the complexity of various industries through our Cooked Research Report (CRR), Half-Cooked Research Reports (HCRR), Raw Research Reports (3R), Continuous-Feed Research (CFR), and Market Research & Consulting Services.

MRFR team have supreme objective to provide the optimum quality market research and intelligence services to our clients. Our market research studies by products, services, technologies, applications, end users, and market players for global, regional, and country level market segments, enable our clients to see more, know more, and do more, which help to answer all their most important questions.

Contact:                                                                                   

Market Research Future (Part of want stats Research and Media Private Limited)

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

Web sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.