Çip Anten Pazarı 2027’ye Kadar %15 YBBO ile Yükselecek| 2027 yılına kadar Birleşme, Satın Alma, SWOT Analizi, PESTELE Analizi ve İş Fırsatları

Piyasa bakış

Pazar Araştırması Geleceği (MRFR), en son araştırma raporunda, 2030 küresel Chip Anten pazarının büyüdüğünü ve inceleme süresi boyunca katlanarak genişlemeye hazır olduğunu, 6 milyar ABD doları değerinde önemli bir piyasa değeri ve sağlıklı bir %15 CAGR elde ettiğini iddia ediyor. inceleme dönemi.

Sürücüler ve Kısıtlamalar

Tüketici elektroniğine yönelik artan talep ve akıllı şebeke, otomasyon, Nesnelerin İnterneti ve bağlantılı arabalar gibi teknolojilerin artan şekilde benimsenmesi, inceleme döneminde çip anten pazarındaki büyümenin bir kısmıdır. Çip anten pazar büyüklüğü için birincil itici faktör, bu ürünün standart antenlere kıyasla düşük maliyetidir. Ayrıca, tüketici elektroniğinde artan minyatürleşme eğiliminin, çip anten pazar payının büyümesini hızlandırması bekleniyor. Düşük güçlü tam alan ağı uygulamalarında pazarın genişlemesi için yakın gelecekte önemli bir fırsat var. Akıllı ev sektörünün genişlemesi ve dolayısıyla akıllı ev uygulamalarında IoT sistemlerinin artan kabulü sayesinde Chip Anten teknolojisi pazarını yönlendirmesi bekleniyor. Çeşitli kablosuz teknolojiler, 

Öte yandan, çip antenlerin karmaşık tasarımı, pazar büyümesi için önemli zorluklardan biri olduğunu kanıtlıyor. Ek olarak, çip anten, devre kartına dahil edilmesi sırasında uyumluluk sorunlarına tanık olur, nispeten daha yavaş bir benimseme oranına yol açmaya hazırdır.

Raporun kopyası talebi@ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/1582

Segment Analizi

Küresel çip anten pazarı, tür, uygulamalar ve son kullanıcılar bazında çok sayıda segmentte analiz edilmektedir. Türüne bağlı olarak, çip anten pazarı, seramik çok katmanlı çip antenler ve bir dielektrik çip anteni olarak ikiye ayrılır. Ek olarak, uygulamaya dayalı olarak pazar, diğerleri arasında ZigBee, WLAN, Bluetooth ve ISM olarak bölümlere ayrılmıştır. Bluetooth segmenti, inceleme döneminin sonunda çip anten pazarının uygulama sektörüne hakim olmaya hazırlanıyor. Başlıca büyüme faktörü, Bluetooth teknolojisinin, akıllı telefonlar, oyun konsolları ve giyilebilir cihazlar, kulaklıklar ve diğerlerini içeren çok sayıda tüketici elektroniği cihazında kısa mesafeli kablosuz iletişim için yaygın olarak kullanılmasına bağlanıyor. Bu elektronik cihazlar için artan bir talep var, bu da çip anten pazarının büyümesini sağlıyor. Son kullanıcı bazında, Chip Anten pazarı BFSI, ulaşım, endüstriyel, BT ve telekomünikasyon, sağlık, üretim, hükümet ve diğerleri olarak bölümlere ayrılmıştır.

Bölgesel Genel Bakış

Küresel çip anten pazarının coğrafi görünümü, Avrupa, Asya Pasifik, Kuzey Amerika ve dünyanın geri kalanı (Latin Amerika, Orta Doğu ve Afrika) dahil olmak üzere dört ana bölgede gerçekleştirilmiştir.

İndirimi kontrol edin@ https://www.marketresearchfuture.com/check-discount/1582

Asia-Pacific is slated to dominate the chip antenna market during the forecast period. The significant factors driving the market in this region are expanding the consumer electronics industry and increasing the adoption of automation. There is growing demand for automobiles and consumer electronics from countries, including India, China, South Korea, and Japan, which in turn is boosting the growth of the market in the Asia Pacific.  Moreover, North America is also poised to expand at a rapid pace wing to the early adoption of advanced technologies including Wi-Fi, ZigBee, and others. Correspondingly, well-established economies such as the U.S., and Canada, are capitalizing a large share on research and development projects of wireless transmission technologies, which is projected to fuel the market growth of chip antennas in the region.

Competitive Scenario

The global chip antenna market top company analysis reveals Yageo Corporation (Taiwan), Fractus, S.A. (Spain), Patron Co., Ltd. (South Korea), Mitsubishi Materials (Japan), Taoglas (Ireland), Johanson Technology, Inc. (U.S.), Pulse Electronics (U.S.), Fractus Antennas (Spain), Vishay Intertechnology, Inc. (U.S.)., Antenova M2M (U.K.) among others, as the major market players.

Get the complete report@ https://www.marketresearchfuture.com/reports/chip-antenna-market-1582

TABLE OF CONTENTS

1 Executive Summary

2 Scope Of The Report

2.1 Market Definition

2.2 Scope Of The Study

2.2.1 Research Objectives

2.2.2 Assumptions & Limitations

2.3 Markets Structure

3 Market Research Methodology

3.1 Research Process

3.2 Secondary Research

3.3 Primary Research

3.4 Forecast Model

4 Market Landscape

4.1 Porter’s Five Forces Analysis

4.1.1 Yeni Girenlerin Tehdidi

4.1.2 Alıcıların Pazarlık Gücü

4.1.3 Yedek Oyuncu Tehdidi

4.1.4 Rekabet

4.1.5 Tedarikçilerin Pazarlık Gücü

4.2 Çip Anten Pazarının Değer Zinciri/Tedarik Zinciri

5 Chip Anten Pazarına Genel Bakış

5.1 Giriş

5.2 Büyüme Etkenleri

5.3 Etki Analizi

5.4 Pazar Zorlukları

6 Pazar Trendleri

6.1 Giriş

6.2 Büyüme Eğilimleri

6.3 Etki Analizi

  1. Türüne Göre Çip Anten Pazarı

7.1 Giriş

Devam etti….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.