VoLTE Teknoloji Pazarının Kilit Oyuncuları, Rekabet Ortamı, Büyüme, İstatistik, Gelir ve 2030’a Kadar Sektör Analizi Raporu

Pazar araştırması

En son Pazar Araştırması Geleceği (MRFR) analizine göre, küresel VoLTE (LTE üzerinden ses) teknoloji endüstrisi, 2022-2030 tahmin döneminde sağlıklı bir CAGR’de büyüyecek. Uzun vadeli evrim üzerinden ses (VoLTE), basitçe söylemek gerekirse, cep telefonları, IoT aygıtları, bilgi terminalleri için yüksek hızlı uzaktan yazışma için IMS yeniliğini kullanan ve bir LTE erişim organizasyonu aracılığıyla IP üzerinden iletilen bilgisayarlı bir paket ses yönetimidir.

LTE pazar büyümesinin küresel sesini besleyen çeşitli faktörler var . Son MRFR pazar tahminlerine göre, bu tür faktörler arasında artan akıllı telefon penetrasyonu, artan internet hızı, telekomünikasyon sektörlerinde verimli sesli arama hizmetlerine artan ihtiyaç, video konferansın benimsenmesinin artması, işletmeler tarafından anında dosya aktarım hizmetleri, mobil işletmelere yönelik artan ihtiyaç yer alıyor. mobil ve bulut UC, daha güvenilir ve daha zengin ses hizmetlerine duyulan ihtiyacın artması ve gelecek yeni teknolojiler ve daha ucuz internet paketleri nedeniyle SMS ve geleneksel sesli arama gelirlerinin azalması.

Aksine, aramaların yüksek maliyeti, COVID-19 etkisi, teknik uzmanlık eksikliği, VoLTE özellikli cihazların daha az kullanılabilirliği ve operatörlerin birlikte çalışabilirliğinin olmaması, tahmin dönemi boyunca küresel LTE üzerinden ses pazarı büyümesini sınırlayabilir.

Raporun kopyası talebi@ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/1402

Anahtar oyuncular

LTE üzerinden küresel ses pazar raporunda yer alan seçkin oyuncular arasında LG Uplus Corporation (Güney Kore), Huawei Technologies Co. Ltd. (Çin), SK Telecom Co. Ltd. (Güney Kore), Rogers Communication (Kanada), KT Corporation yer alıyor. (Güney Kore), Alcatel-Lucent (Fransa), Ericsson (İsveç), Nokia Corporation (Finlandiya), AT&T Inc. (ABD) ve Verizon Wireless (ABD), diğerleri arasında.

LTE pazarının küresel sesi, parçalıdır ve aynı zamanda birçok yerel ve uluslararası sektör oyuncusunun mevcudiyeti ile rekabetçidir. Ön planda kalmak ve işbirlikleri, ortaklıklar, sözleşmeler, coğrafi genişlemeler, yeni ürün lansmanları, ortak girişimler ve daha fazlası dahil olmak üzere müşterilerin artan ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli stratejiler oluşturdular. Ayrıca bu oyuncular, portföylerini güçlendirmek ve piyasada tutunmak için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine de yoğun yatırımlar yapıyorlar.

Pazar Segmentasyonu 

MRFR raporu, cihaz ve teknolojiye dayalı LTE üzerinden küresel ses pazarının kapsamlı bir segment analizine ışık tutuyor.

By device, the global voice over LTE market is segmented into switches, tablets, cell phones, workstations, and others. Of these, the cell phones device segment will lead the market over the forecast period.

By technology, the global VoLTE technology market is segmented into single radio voice, circuit switch fall back (CSFB), voice over IP multimedia subsystems (VoIMS), simultaneous voice and LTE (SVLTE), and others. Of these, the voice over IP multimedia subsystems (VoIMS) segment will dominate the market over the forecast period.

Regional Analysis

By region, the global voice over LTE market covers the recent trends and growth opportunity across Europe, the Asia Pacific (APAC), North America, and Rest of the World (Row). Of these, North America will steer the market over the forecast period. Highest per capita income in the region that is improving the lifestyle of consumers, enhancing their affordability, rise in application areas of the technology, large-scale adoption in telecommunications, growing adoption of advanced communication technology in different government and corporate sectors, and presence of large number of tech savvy population in the US are adding to the global voice over LTE market growth in the region.

Check discount@ https://www.marketresearchfuture.com/check-discount/1402

In Europe, the global voice over LTE market is predicted to have second-largest share over the forecast period. The resurging economy, proliferation of smartphones, rising investments in technological developments, the presence of prominent market players and the investments made by these players in research and development activities are adding to the global voice over LTE market growth in the region.

In the APAC region, the global voice over LTE market is predicted to have healthy growth over the forecast period. Technical expertise rendered by the existing key market players, increased industrialization, and the growing demand for technology in emerging countries such as Taiwan, China, and India are adding to the global voice over LTE market growth in the region.

In RoW, the global voice over LTE market is predicted to have sound growth over the forecast period. Rapid urbanization, increasing expenditure of modern infrastructure, growing trend of video calling, penetration of smartphone users, and growing personal disposable income are adding to the global voice over LTE market growth in the region.

Get the complete report@ https://www.marketresearchfuture.com/reports/volte-technology-market-1402 

TABLE OF CONTENTS

1 Executive Summary

2 Scope Of The Report

2.1 Market Definition

2.2 Scope Of The Study

2.2.1 Research Objectives

2.2.2 Assumptions & Limitations

2.3 Markets Structure

3 Market Research Methodology

3.1 Research Process

3.2 Secondary Research

3.3 Primary Research

3.4 Forecast Model

4 Market Landscape

4.1 Porter’s Five Forces Analysis

4.1.1 Threat Of New Entrants

4.1.2 Alıcıların Pazarlık Gücü

4.1.3 Yedek Oyuncu Tehdidi

4.1.4 Bölüm Rekabeti

4.1.5 Tedarikçilerin Pazarlık Gücü

4.2 VoLTE Teknoloji Pazarının Değer Zinciri/Tedarik Zinciri

5 VoLTE Teknoloji Pazarına Sektöre Genel Bakış

5.1 Giriş

5.2 Büyüme Etkenleri

5.3 Etki Analizi

5.4 Pazar Zorlukları

6 Pazar Trendleri

6.1 Giriş

6.2 Büyüme Eğilimleri

6.3 Etki Analizi

  1. Cihaza Göre VoLTE Teknoloji Pazarı

7.1 Giriş

Devam etti….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.