Satış Etkinleştirme Platformu Pazarı 2022 Stratejik Değerlendirme- SAP, Bigtincan, Upland Software, Showpad, Sismic, Highspot, Accent Technologies

Küresel  Satış Etkinleştirme Platformu Pazar  Araştırması Raporu 2022 – 2028, iş stratejistleri için değerli bir anlayışlı veri kaynağıdır. Büyüme analizi ve tarihsel ve fütüristik maliyet, gelir, talep ve arz verileri (geçerli olduğu şekilde) ile sektöre genel bir bakış sunar. Araştırma analistleri, değer zincirinin ayrıntılı bir tanımını ve dağıtımcı analizini sağlar. Bu Pazar araştırması, bu raporun anlaşılmasını, kapsamını ve uygulamasını geliştiren Satış Etkinleştirme Platformu verilerini kavrar. Rapor, COVID-19 (Korona Virüsü) sonrası çeşitli bölgeler ve büyük ülkeler üzerindeki etkisini ve endüstrinin gelecekteki gelişimini ele alıyor.

 Küresel Satış Etkinleştirme Platformu pazar büyüklüğü, analiz dönemi boyunca %18,1’lik bir CAGR’de büyüyerek 2028’de 4195.7 milyon ABD Dolarına ulaşacak.

Satış Etkinleştirme Platformu pazarındaki en son araştırmanın ücretsiz bir örnek kopyasını almak için burayı tıklayın (Düz %25 indirim):

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01044633414/global-sales-enablement-platform-market-growth-status-and-outlook-2022-2028/inquiry?Mode=A28

Çalışma pazar payı analizini ve  SAP, Bigtincan, Upland Software, Showpad, Seismic, Highspot, Accent Technologies, ClearSlide, Brainshark, Quark, ClientPoint, Qorus Software, Pitcher, Mediafly, Rallyware, MindTickle, Qstream, ConnectLeader, Altify, Mindmatrix, Raven360, SoloFire.

Piyasa bakış:

Satış Etkinleştirme Platformu, satış ekiplerinin daha yüksek bir hızda verimli bir şekilde satış yapmasını sağlayan teknoloji, süreçler ve içeriktir. Satış etkinleştirme, satış organizasyonuna satış elemanlarının daha etkili satış yapmasına yardımcı olan bilgi, içerik ve araçları sağlama sürecidir. Satışı etkinleştirmenin temeli, satış görevlilerine satın alma süreci boyunca alıcıyı başarılı bir şekilde bağlamak için ihtiyaç duydukları şeyleri sağlamaktır.

Amerika %38 ile daha büyük bir pazar payına sahiptir ve önümüzdeki yıllarda istikrarlı bir büyümeye tanık olacaktır. %33’lük bir pazar payına sahip olan Avrupa, yine de göz ardı edilemeyecek kadar önemli bir rol oynayacaktır. %21 pazar payına sahip olan APAC’den herhangi bir değişiklik. Anahtar üreticiler SAP, Bigtincan, Upland Software, Showpad, Seismic, Highspot, Accent Technologies, ClearSlide, Brainshark, Quark, ClientPoint, Qorus Software, Pitcher, Mediafly, Rallyware, MindTickle, Qstream, ConnectLeader, Altify, Mindmatrix, Raven360, SoloFire vb. İlk 3 şirket yaklaşık %36 pazar payına sahipti.

Sektörel Haberler ve Güncelleme:

– Aralık 2019 – Highspot, 50 milyar ABD doları kategorisindeki satış etkinleştirme yazılımının hızlı büyümesini desteklemek için 75 milyon ABD doları topladı. Bununla Highspot, satış görevlilerini daha verimli hale getirmeye yardımcı olmayı ve olası alıcılarla nasıl iletişim kurduklarını iyileştirmek için kullanıcılarını yapay zeka destekli teknolojiyle donatmayı amaçlıyor.

– Ekim 2019 – Allego ve Seismic, tüm kişiselleştirilmiş satış teminatları, müşteri katılım videoları ve ilgili tam zamanında öğrenme materyalleri için merkezi bir kaynak sağlayarak satış ve pazarlama organizasyonlarının performansı iyileştirmelerine yardımcı olacak stratejik bir ortaklık duyurdu. Şirketler, Allego’nun lider satış öğrenme ve hazırlık platformunu, Seismic’in satış etkinleştirme için sınıfının en iyisi çözümüyle birleştiren bir teknoloji entegrasyonunu tamamladı.

Bu rapor, küresel Satış Etkinleştirme Platformu pazarını Türlere göre bölümlere ayırır:

Bulut Tabanlı

şirket içi

Uygulama temelinde, Küresel Satış Etkinleştirme Platformu pazarı şu bölümlere ayrılmıştır:

KOBİ’ler

Büyük İşletmeler

Satış Etkinleştirme Platformu pazarı için küresel olarak ilk 20’den fazla ülke için arz-talep boşluklarını, ithalat-ihracat istatistiklerini ve düzenleyici ortamı değerlendirin.

Bölgesel analiz özellikle raporda odaklanmıştır:

–  Kuzey Amerika  (Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Meksika),

–  Avrupa  (Almanya, Fransa, Birleşik Krallık, Rusya ve İtalya),

–  Asya-Pasifik  (Çin, Japonya, Kore, Hindistan ve Güneydoğu Asya),

–  Güney Amerika  (Brezilya, Arjantin vb.),

–  Orta Doğu ve Afrika  (Suudi Arabistan, Mısır, Nijerya ve Güney Afrika)

Mevcut Özel İndirim:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/01044633414/global-sales-enablement-platform-market-growth-status-and-outlook-2022-2028/discount?Mode=A28

Bu raporun çalışma hedefleri şunlardır:

  • Şirket, kilit bölgeler/ülkeler, ürünler ve uygulama, 2021’den 2027’ye kadar geçmiş verileri ve 2028’e kadar tahmine göre küresel Satış Etkinleştirme Platformu boyutunu (değer ve hacim) incelemek ve analiz etmek.
  • Satış Etkinleştirme Platformunun çeşitli alt segmentlerini tanımlayarak yapısını anlamak.
  • Pazarın büyümesini etkileyen temel faktörler (büyüme potansiyeli, fırsatlar, itici güçler, sektöre özgü zorluklar ve riskler) hakkında ayrıntılı bilgi paylaşmak.
  • Satış hacmini, değeri, pazar payını, pazar rekabet ortamını, SWOT analizini ve önümüzdeki birkaç yıldaki geliştirme planlarını tanımlamak, açıklamak ve analiz etmek için kilit küresel Satış Etkinleştirme Platformu üreticilerine odaklanır.
  • Satış Etkinleştirme Platformunu bireysel büyüme eğilimleri, gelecek beklentileri ve bunların toplam pazara katkıları açısından analiz etmek.
  • Satış Etkinleştirme Platformu alt pazarlarının değerini ve hacmini kilit bölgelere göre (ilgili kilit ülkelerle birlikte) yansıtmak.
  • Pazardaki genişlemeler, anlaşmalar, yeni ürün lansmanları ve satın almalar gibi rekabetçi gelişmeleri analiz etmek.
  • Kilit oyuncuları stratejik olarak profillemek ve büyüme stratejilerini kapsamlı bir şekilde analiz etmek.

İçindekiler Tablosunda Kapsanan Önemli Noktalar: 

– Satış Etkinleştirme Platformu Pazarına Genel Bakış
– Bölgelere Göre
Küresel Pazar Durumu ve Tahmini – Küresel Pazar Durumu ve Türlerine Göre
Tahmin – Alt Sektöre Göre Küresel Pazar Durumu ve Tahmini
– Pazarı Yönlendiren Faktör Analizi
– Başlıca Üreticilere Göre Pazar Rekabet Durumu
– Başlıca Üreticiler Giriş ve Pazar Veriler
– Yukarı ve Aşağı Pazar Analizi
– Maliyet ve Brüt Marj Analizi
– Pazarlama Durumu Analizi
– Pazar Raporu Sonuç
– Araştırma Metodolojisi ve Referansı

Ayrıca, belirli müşteri gereksinimlerine dayalı olarak raporlarda özelleştirme sunuyoruz:

1- Seçtiğiniz herhangi bir 5 ülke için ücretsiz ülke düzeyinde analiz.
2- Herhangi bir 5 kilit piyasa oyuncusunun ücretsiz rekabetçi analizi.
3- Diğer veri noktalarını kapsamak için ücretsiz 40 analist saati

Lütfen satış ekibimizle bağlantı kurun  ( sales@marketinsightsreports.com ).

Bizimle iletişime geçin:

İrfan Tamboli (Satış Başkanı) – Pazar Bilgileri Raporları

Telefon: + 1704 266 3234 | +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com  | irfan@marketinsightsreports.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.