Eczane Otomasyonu Pazar Büyüklüğü, Tahminler Analizi, Sektördeki Büyüme, Şirket Profilleri, Küresel 2022 Sektör Payı ve Kilit Bölgeler 2027

Eczane Otomasyon Pazarına Genel Bakış 2022

Eczane Otomasyonu Pazar Araştırma Raporları 2022, 2027’ye kadar önde gelen üreticilerin pazarlama stratejisi, kapasitesi, üretim maliyeti ve fiyat yapısının yanı sıra mevcut pazar sürücülerini, zorluklarını ve eğilimlerini değerlendirir. Eczane Otomasyon Pazarı (2022-2027) raporu, montaj döngülerini ve maliyet yapılarını incelemektedir. Ayrıca, bu rapor ithalat/ihracat kullanımı, organik pazar, değer, gelir ve brüt marjları vurgulamaktadır.

2027 yılına kadar 8,2 milyar dolarlık Eczane Otomasyon Pazarı.

Rapor, Eczane Otomasyon Pazarında (2022-2027) küresel büyümeyi etkileyen başlıca itici güçleri, kısıtlamaları, fırsatları ve zorlukları araştırıyor. Çalışma, önde gelen oyuncular hakkında ayrıntılı istatistiklerin yanı sıra gelir tahminleri de sağlıyor. Ayrıca, Eczane Otomasyon Pazarı raporu, bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarların satış büyümesine ilişkin verilerin yanı sıra rekabet ortamına ilişkin bilgileri ve tahmin dönemi için belirli şirket analizlerini ortaya koymaktadır. Eczane Otomasyonu Pazar Raporunda, 2027 yılına kadar mevcut pazar payı, penetrasyon ve çeşitli türlerin, teknolojilerin ve bölgelerin uygulamalarının yanı sıra gelecekteki pazar gelişimi için beklentiler ve itici güçler sunulmaktadır.

Raporun Örnek Bir Kopyasını şu adresten edinin:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4055305/global-pharmacy-automation-market-insights-and-forecast-to-2028/inquiry?Mode=Rukaiyya

“Ürüne Göre Eczane Otomasyon Pazarı (Otomatik İlaç Dağıtım ve Depolama Sistemleri, Masa Üstü Sayaçlar, Alma Sistemleri, İlaç Bileşimi), Son Kullanıcı (Yatan Hasta, Ayakta Tedavi (Hızlı Klinikler), Perakende Eczaneler – 2027’ye Kadar Küresel Tahmin” raporu Eczane otomasyon pazarının, tahmin döneminde %7,9’luk bir CAGR’de 2022’de 5,6 milyar ABD dolarından 2027 yılına kadar 8,2 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Pazardaki büyüme, esas olarak ilaç hatalarını en aza indirme ihtiyacının artması, eczanelerin hızlı bir şekilde merkezden uzaklaştırılması ve otomatik dağıtım sistemlerinin daha fazla benimsenmesine yol açan artan geriatrik nüfustan kaynaklanmaktadır.

Tam Rapor Açıklamasına, İçindekiler’e, Şekil tablosuna, Tabloya vb. erişin.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4055305/global-pharmacy-automation-market-insights-and-forecast-to-2028?Mode=Rukaiyya

Otomatik ilaç dağıtım ve depolama sistemi segmenti, 2022’de en büyük payı oluşturdu

Ürünlere dayalı olarak, eczane otomasyon pazarı, otomatik ilaç dağıtım ve depolama sistemleri, otomatik paketleme ve etiketleme sistemleri, otomatik masa üstü tezgahlar, otomatik ilaç hazırlama sistemleri ve diğer eczane otomasyon sistemlerine ayrılmıştır. 2022’de, otomatik ilaç dağıtım ve depolama sistemleri segmenti, öncelikle artan iş yüklerini yönetme ve ilaç hatalarını azaltma ihtiyacının artması nedeniyle bu pazarın en büyük payını oluşturdu.

Yatarak tedavi gören eczaneler segmenti, eczane otomasyon pazarının en büyük payını oluşturdu

Son kullanıcılara dayalı olarak, eczane otomasyon pazarı, yatan hasta eczaneleri, ayakta tedavi gören eczaneler, perakende eczaneler ve eczane fayda yönetimi organizasyonları ve postayla sipariş veren eczaneler olarak bölümlere ayrılmıştır. 2022 yılında bu pazarın en büyük payını yatan hasta eczaneleri almıştır. Bunun nedeni, yatan hasta sağlık tesislerinde otomatik dağıtım dolapları gibi eczane otomasyonu dağıtım ve depolama sistemlerinin artan kullanımıdır. Eczane otomasyon sistemleri ve çözümleri, koğuş hemşirelerinin ve diğer hastane personelinin ilaçları manuel yöntemlere göre daha hızlı ve daha doğru bir şekilde dağıtmasına yardımcı olur.

Kuzey Amerika eczane otomasyon pazarında en büyük paya sahip

Kuzey Amerika, 2022 yılında eczane otomasyon pazarında en büyük paya sahipti. Eczane otomasyon sistemlerindeki teknolojik gelişmeler, sağlık sektöründeki büyüme ve ABD’deki en iyi eczane otomasyon sistemi üreticilerinin varlığı gibi faktörlerin büyümeye katkıda bulunması bekleniyor. Kuzey Amerika’daki eczane otomasyon pazarının

Eczane otomasyon pazarında önde gelen oyuncular Becton, Dickinson and Company (ABD), Omnicell, Inc. (ABD), KUKA AG (Swisslog Healthcare) (Almanya), Baxter International Inc. (ABD), Capsa Healthcare (ABD), Cerner Corporation (ABD), Yuyama Co., Ltd. (Japonya), ARxIUM Inc. (ABD), Parata Systems, LLC (ABD), RxSafe, LLC (ABD) ve ScriptPro LLC (ABD).

Covid-19 Etkisi:

COVID-19’un piyasa üzerindeki doğrudan etkisini ve ilişkili sektörlerin dolaylı etkisini düzenli olarak takip ediyoruz. Bu gözlemler rapora entegre edilecektir.

Bu Pazar Araştırması Raporunu Şimdi Doğrudan Satın Alın @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4055305?mode=su?Mode=Rukaiyya

Herhangi bir özel gereksiniminiz varsa, lütfen satış uzmanımızla ( sales@marketintelligencedata.com ) iletişime geçin, Sınırlı ek araştırma için ödeme yapmak için herhangi bir ek maliyet gerekmeyecektir. isteklerinize uygun raporu almanızı sağlayacağız

Yazımızı okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz…!!

HAKKIMIZDA:

Pazar istihbaratı verileri, müşterilere bağlamsal ve veriye dayalı araştırma hizmetleri sunan araştırma endüstrisinde küresel bir öncüdür. Müşteriler, kuruluş tarafından iş planları oluşturma ve kendi pazarlarında uzun vadeli başarı elde etme konusunda desteklenir. Sektör, danışmanlık hizmetleri, Pazar İstihbarat Verileri araştırma çalışmaları ve özelleştirilmiş araştırma raporları sunmaktadır.

Bize Ulaşın:

İrfan Tamboli (Satış Başkanı) – PİYASA ZEKA VERİLERİ

Telefon: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

Şu adrese postalayın : sales@marketintelligencedata.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.