Dermatoloji Cihazları Pazar Payı 2022 Genel Bakış, En Önemli Oyuncular, Talep, Sektör Büyüklüğü, Büyüme Faktörü, Eğilimler ve 2027 Tahmini

Dermatoloji Cihazları Pazarına Genel Bakış 2022

Dermatoloji Cihazları Pazar Araştırması Raporları 2022, 2027’ye kadar önde gelen üreticilerin pazarlama stratejisi, kapasitesi, üretim maliyeti ve fiyat yapısının yanı sıra mevcut pazar sürücülerini, zorluklarını ve eğilimlerini değerlendirir. Geliştirme stratejilerini ve planlarını tartışmanın yanı sıra, Dermatoloji Cihazları Pazarı (2022-2027) raporu, montaj döngülerini ve maliyet yapılarını incelemektedir. Ayrıca, bu rapor ithalat/ihracat kullanımı, organik pazar, değer, gelir ve brüt marjları vurgulamaktadır.

Dermatoloji Cihazları Pazarı 2027 yılına kadar 11,3 milyar dolar değerinde.

Rapor, Dermatoloji Cihazları Pazarında (2022-2027) küresel büyümeyi etkileyen başlıca itici güçleri, kısıtlamaları, fırsatları ve zorlukları araştırıyor. Çalışma, önde gelen oyuncular hakkında ayrıntılı istatistiklerin yanı sıra gelir tahminleri de sağlıyor. Ayrıca, Dermatoloji Cihazları Pazarı raporu, bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarların satış büyümesine ilişkin verilerin yanı sıra rekabet ortamına ilişkin bilgileri ve tahmin dönemi için belirli şirket analizlerini ortaya koymaktadır. Dermatoloji Cihazları Pazar Raporunda, 2027 yılına kadar mevcut pazar payı, penetrasyon ve çeşitli türlerin, teknolojilerin ve bölgelerin uygulamalarının yanı sıra gelecekteki pazar gelişimi için beklentiler ve itici güçler sunulmaktadır.

Raporun Örnek Bir Kopyasını şu adresten edinin:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4207549/global-dermatology-devices-market-insights-and-forecast-to-2028/inquiry?Mode=Rukaiyya

“Türlerine Göre Dermatoloji Cihazları Pazarı (Teşhis Cihazları (Dermatoskoplar, Görüntüleme Cihazları), Tedavi Cihazları (Lazer, Kriyoterapi, Liposuction), Uygulama (Cilt Kanseri, Akne, Sedef, Cilt Gençleştirme, Dövme Silme) – 2027’ye Kadar Küresel Tahmin” küresel dermatoloji cihazları pazarının, 2022’de 6,2 milyar ABD dolarından, tahmin edilen dönemde %12,7’lik bir CAGR’de, 2027 yılına kadar 11,3 milyar ABD dolarına ulaşacağı tahmin edilmektedir. estetik prosedürlerin farkındalığı ve teknolojik gelişmeler, ancak tıbbi cihazlara yönelik katı düzenleyici politikalar bu pazarın büyümesini engelleyebilir.

Tam Rapor Açıklamasına, İçindekiler’e, Şekil tablosuna, Tabloya vb. erişin.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4207549/global-dermatology-devices-market-insights-and-forecast-to-2028?Mode=Rukaiyya

Lazerler, 2022’de türlerine göre dermatoloji cihazları pazarında en büyük paya sahip olacak.

Dermatoloji tedavi pazarı, türüne göre ışık tedavisi cihazları, lazerler, elektrocerrahi cihazları, liposuction cihazları, mikrodermabrazyon cihazları ve kriyoterapi cihazları olarak bölümlere ayrılmıştır. 2022’de lazerler segmenti dermatoloji tedavi cihazları pazarındaki en büyük paya sahipti. Bu segmentin büyük payı, artan cilt hastalıkları insidansına, teknolojik gelişmelere ve minimal invaziv prosedürlerin artan tercihine bağlanabilir.

Epilasyon tedavisi, 2022 yılında uygulama bazında dermatoloji tedavi cihazları pazarında en büyük paya sahip olacak.

Uygulamaya bağlı olarak, dermatoloji tedavi cihazları pazarı epilasyona ayrılmıştır; cilt gençleştirme; akne, sedef hastalığı ve dövme silme; kırışıklık giderme ve cilt yenileme; vücut şekillendirme ve yağ giderme; vasküler ve pigmentli lezyonların çıkarılması; siğiller, cilt etiketleri ve kilo yönetimi; ve diğer uygulamalar. epilasyon segmenti dermatoloji tedavi cihazları pazarındaki en büyük paya sahiptir. Bu segmentin büyük payı, öncelikle artan sayıda epilasyon prosedürüne bağlanabilir.

Kuzey Amerika, 2022’de dermatoloji cihazları pazarında en büyük paya sahipti.

Bölgeye göre dermatoloji cihazları pazarı Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanı olarak bölümlere ayrılmıştır. 2022 yılında dermatoloji cihazları pazarında en büyük paya Kuzey Amerika sahiptir. Bu bölgesel segmentin büyük payı, artan cilt hastalıkları insidansı, estetik prosedürler hakkında artan farkındalık, sağlık harcamalarındaki hızlı artış, ileri teknolojilere kolay erişilebilirlik ve bölgedeki pazar oyuncularının güçlü varlığı gibi faktörlere bağlanabilir.

Bu pazarda faaliyet gösteren başlıca oyuncular Alma Lasers, Ltd. (Sisram Medical Ltd.’nin bir yan kuruluşu) (İsrail), Cutera, Inc. (ABD), Cynosure Inc. (ABD), El.En. SpA (İtalya), Lumenis, Ltd. (Boston Scientific’in bir yan kuruluşu) (İsrail), Solta Medical (Bausch Health Companies Inc.’in bir yan kuruluşu) (ABD), Bruker Corporation (ABD), Carl Zeiss (Almanya), Candela Corporation (ABD), Genesis Biosystems, Inc. (ABD), HEINE Optotechnik GmbH & Co. KG (Almanya), Michelson Diagnostics Ltd. (İngiltere), PhotoMedex, Inc. (ABD), Leica Microsystems (Danaher Corporation’ın bir yan kuruluşu) ( ABD), Olympus Corporation (Japonya), FotoFinder Systems GmbH (Almanya), Canfield Scientific, Inc. (ABD), Beijing Toplaser Technology Co., Ltd. (Çin), DermLite (ABD), Syneron Medical Ltd. (bir parçası Apax Partners) (ABD), Aerolase (ABD) ve Bovie (Symmetry Surgical’ın bir yan kuruluşu) (ABD).

Covid-19 Etkisi:

COVID-19’un piyasa üzerindeki doğrudan etkisini ve ilişkili sektörlerin dolaylı etkisini düzenli olarak takip ediyoruz. Bu gözlemler rapora entegre edilecektir.

Bu Pazar Araştırması Raporunu Şimdi Doğrudan Satın Alın @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4207549?mode=su?Mode=Rukaiyya

Herhangi bir özel gereksiniminiz varsa, lütfen satış uzmanımızla ( sales@marketintelligencedata.com ) iletişime geçin, Sınırlı ek araştırma için ödeme yapmak için herhangi bir ek maliyet gerekmeyecektir. isteklerinize uygun raporu almanızı sağlayacağız

Yazımızı okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz…!!

HAKKIMIZDA:

Pazar istihbaratı verileri, müşterilere bağlamsal ve veriye dayalı araştırma hizmetleri sunan araştırma endüstrisinde küresel bir öncüdür. Müşteriler, kuruluş tarafından iş planları oluşturma ve kendi pazarlarında uzun vadeli başarı elde etme konusunda desteklenir. Sektör, danışmanlık hizmetleri, Pazar İstihbarat Verileri araştırma çalışmaları ve özelleştirilmiş araştırma raporları sunmaktadır.

Bize Ulaşın:

İrfan Tamboli (Satış Başkanı) – PİYASA ZEKA VERİLERİ

Telefon: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

Şu adrese postalayın : sales@marketintelligencedata.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.