API Management Pazar Büyüklüğü 2022 CAGR Durumu, Pay, Büyüme Beklentileri, Tür, Üreticiler, Segmentler, Gelişim Trendleri

API Yönetimi Pazarına Genel Bakış 2022

API Management Pazar Araştırması Raporları 2022, 2027’ye kadar önde gelen üreticilerin pazarlama stratejisi, kapasitesi, üretim maliyeti ve fiyat yapısının yanı sıra mevcut pazar sürücülerini, zorluklarını ve eğilimlerini değerlendirir. Geliştirme stratejilerini ve planlarını tartışmanın yanı sıra, API Management Market (2022-2027) raporu, montaj döngülerini ve maliyet yapılarını incelemektedir. Ayrıca, bu rapor ithalat/ihracat kullanımı, organik pazar, değer, gelir ve brüt marjları vurgulamaktadır.

API Yönetim Pazarı, 2027 yılına kadar 13,7 milyar dolar değerinde.

Rapor, API Yönetim Pazarında (2022-2027) küresel büyümeyi etkileyen başlıca itici güçleri, kısıtlamaları, fırsatları ve zorlukları araştırıyor. Çalışma, önde gelen oyuncular hakkında ayrıntılı istatistiklerin yanı sıra gelir tahminleri de sağlıyor. Ayrıca, API Management Market raporu, bölgesel ve ülke düzeyindeki pazarların satış büyümesine ilişkin verilerin yanı sıra rekabet ortamına ilişkin bilgileri ve tahmin dönemi için belirli şirket analizlerini ortaya koymaktadır. API Yönetimi Pazar Raporunda, 2027 yılına kadar mevcut pazar payı, penetrasyon ve çeşitli türler, teknolojiler ve bölgelerdeki uygulamaların yanı sıra gelecekteki pazar gelişimi için beklentiler ve itici güçler sunulmaktadır.

Raporun Örnek Bir Kopyasını şu adresten edinin:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4599819/global-api-management-market-research-report-2022/inquiry?Mode=Rukaiyya

Bir araştırma raporuna göre “Bileşene Göre API Yönetim Pazarı (Çözümler ve Hizmetler), Dağıtım Türü (Şirket İçi, Bulut), Organizasyon Büyüklüğü (KOBİ’ler ve Büyük İşletmeler), Dikey (BFSI, BT ve Telekom ve Perakende ve Tüketim Malları) ve Bölge – 2027’ye Kadar Küresel Tahmin” Piyasa İstihbarat Verileri tarafından yayınlanan, API yönetimi pazar büyüklüğünün 2022’de 4,5 milyar ABD dolarından 2027’ye kadar 13,7 milyar ABD dolarına çıkması ve bu dönemde %25,1 Bileşik Yıllık Büyüme Oranı (CAGR) bekleniyor. tahmin dönemi. Güçlü dijital dönüşüm ve çoklu yabancı yatırımlar ve artan internet penetrasyonu, küresel olarak API yönetimi çözümlerine olan talebi yönlendiren başlıca faktörlerden bazılarıdır.

Tam Rapor Açıklamasına, İçindekiler’e, Şekil tablosuna, Tabloya vb. erişin.

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4599819/global-api-management-market-research-report-2022?Mode=Rukaiyya

API platformu segmenti, 2022’de API yönetim platformunun en büyük pazar payına sahip olacak.

API platformu, mevcut API’leri etkilemeden web uygulamaları ve hizmetlerinin oluşturulmasını sağlayan bir çerçevedir. Böylece API platformu, olgun bir API stratejisinin çok önemli bir unsurunu oluşturur. API platformu ayrıca API Portalı, API Ağ Geçidi, API yönetimi ve API Para Kazanma olarak bölümlere ayrılmıştır.

Tahmin süresi boyunca API yönetimi pazarında önemli bir paya sahip olmak için danışmanlık hizmetleri.

API yönetimi pazarındaki danışmanlık hizmetleri, bir API yönetimi çözümünün benimsenmesiyle ilişkili işlevlerin ve karmaşıklıkların anlaşılmasına yardımcı olur. Danışmanlar, iş sürecinin sorunlarını anlamaya yardımcı olur ve bunları aşmanın yollarını önerir. Bu hizmetler, bütçe ve iş gereksinimlerini inceledikleri ve karmaşıklıkları azalttığı için API yönetimi çözümlerini dağıtmak için önemlidir.

Tahmin döneminde daha yüksek bir CAGR’de büyümek için bulut dağıtım türü

Bulut dağıtım türünün tahmin süresi boyunca daha yüksek bir CAGR’de büyümesi bekleniyor. Bulut tabanlı API yönetimi çözümleri, kuruluşların BT altyapısını geliştirmek yerine temel iş operasyonlarına odaklanmasını destekler. Ayrıca donanım, yazılım, depolama aygıtı ve diğer teknik gereksinimlerin maliyetini de ortadan kaldırır. Sınırlı bütçeli kuruluşlar, ölçeklenebilirlik, hız ve güvenlik nedeniyle bulut tabanlı API yönetimi çözümlerinden yararlanacaktır. Bulut tabanlı API çözümleri, bileşenlerine erişmek ve web uygulamaları ile entegre etmek için merkezi bir sistem sağlar ve uygulama geliştirme sürecini hızlandırır.

KOBİ’lerin web uygulamaları ve sistem entegrasyonu için artan talebi karşılamak için uygun maliyetli API yönetimi çözümlerini kullandığı tahmin dönemi boyunca küçük ve orta ölçekli işletmelerin API yönetimi çözümlerini daha yüksek oranda benimsemesi muhtemeldir. API yönetimi çözümleri, kuruluşların gelişmiş güvenlik özellikleriyle API çağrılarını ve kullanımını yönetmesine yardımcı olur.

Kuzey Amerika, 2022’de en büyük pazar büyüklüğüne sahip

API yönetimi çözümlerinin benimsenmesinin, tahmin döneminde Kuzey Amerika’da daha yüksek olması bekleniyor. Bunun başlıca nedeni, web tabanlı uygulamaların artan oranda benimsenmesi ve artan internet ve mobil kullanıcı sayısıdır. Örneğin, Statista’ya göre, 2022’de Kuzey Amerika’da yaklaşık 417 milyon internet kullanıcısı vardı. Bölge, e-ticaret, medya ve eğlence sektörlerinde API yönetimi çözümlerine yönelik talebi artırması beklenen en büyük çevrimiçi kitleyi oluşturuyor.

Anahtar oyuncular

API yönetimi pazarının başlıca oyuncuları arasında Google (ABD), IBM (ABD), Microsoft (ABD), Axway Software (ABD), Broadcom Inc. (ABD), MuleSoft (ABD), Oracle Corporation (ABD), Software AG ( Almanya), Kong Inc. (ABD), Red Hat (ABD), SAP SE (Almanya), TIBCO Yazılımı (ABD), Amazon Web Hizmetleri (ABD), Boomi (ABD), Postacı (ABD) ve daha fazlası.

Covid-19 Etkisi:

COVID-19’un piyasa üzerindeki doğrudan etkisini ve ilişkili sektörlerin dolaylı etkisini düzenli olarak takip ediyoruz. Bu gözlemler rapora entegre edilecektir.

Bu Pazar Araştırması Raporunu Şimdi Doğrudan Satın Alın @

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4599819?mode=su?Mode=Rukaiyya

Herhangi bir özel gereksiniminiz varsa, lütfen satış uzmanımızla ( sales@marketintelligencedata.com ) iletişime geçin, Sınırlı ek araştırma için ödeme yapmak için herhangi bir ek maliyet gerekmeyecektir. isteklerinize uygun raporu almanızı sağlayacağız

Yazımızı okumaya zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz…!!

HAKKIMIZDA:

Pazar istihbaratı verileri, müşterilere bağlamsal ve veriye dayalı araştırma hizmetleri sunan araştırma endüstrisinde küresel bir öncüdür. Müşteriler, kuruluş tarafından iş planları oluşturma ve kendi pazarlarında uzun vadeli başarı elde etme konusunda desteklenir. Sektör, danışmanlık hizmetleri, Pazar İstihbarat Verileri araştırma çalışmaları ve özelleştirilmiş araştırma raporları sunmaktadır.

Bize Ulaşın:

İrfan Tamboli (Satış Başkanı) – PİYASA ZEKA VERİLERİ

Telefon: +1 (704) 266-3234 | +91-750-707-8687

Şu adrese postalayın : sales@marketintelligencedata.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.