Plastik Film Pazar Büyüklüğü, Durumu, Küresel Talepler ve En İyi Üreticiler 2022- Amcor plc, Berry Global, Inc, Sealed Air Corporation, Cosmo Films Limited

Plastik Film pazarıyla ilgili en son rapor, sektör bölümlerine kısa bir genel bakışın yanı sıra, söz konusu iş sektörünün ayrıntılı bir değerlendirmesini sunar. Çalışmada mevcut endüstri senaryosunun istisnai olarak uygulanabilir bir tahmini sunuldu ve ayrıca gelir ve hacim açısından Plastik Film pazar boyutundan da bahsedildi. Genel olarak, araştırma raporu, bu sektördeki rekabet ortamına ve işletmenin başarılı bir şekilde konumlandığı birçok bölgeye ilişkin temel verilerin bir derlemesidir.

Plastik film pazarının 2020 yılında 183,46 milyar ABD doları değerinde olduğu ve 2022-2028 tahmin döneminde %3’lük bir CAGR ile 2028 yılına kadar 220,25 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor.

Bu raporun örnek kopyasını şu adresten isteyin!

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07018221050/global-plastic-film-market-research-report-2022/inquiry?Mode=21

Esnek Ambalaj tarafından kiralanan bir Harris Anketi tarafından oluşturulan rakamlara göre, tüm marka sahiplerinin %83’ü şu anda bir tür esnek ambalaj kullanıyor. Bu, poşet ambalaj pazarının büyümesini destekler.

Plastik filmler, torbalar, poşetler, torbalar ve ısıyla kapatılabilir esnek kapak malzemeleri biçimindeki esnek plastik filmler olarak değerlendirildiğini bildirmektedir. Bu rapor, farklı materyaller ve uygulamaları temelinde bölümlere ayrılmıştır. Rapor ayrıca beş coğrafi bölgeyi de kapsıyor; Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Latin Afrika. Plastik film talebi, talebi isteğe bağlı olmayan ve istikrarlı bir şekilde büyüyen yiyecek ve içecek sektörü tarafından yönlendirilmektedir.

Pazar Segmentasyonu-

Küresel Plastik Film pazar raporu esas olarak aşağıdaki üreticileri içerir:

Amcor plc, Berry Global, Inc, Sealed Air Corporation, Cosmo Films Limited, HuhtamŠki Oyj, ProAmpac LLC, Jindal Poly Films, Toray PlasticsÊAmerica, Inc.

Küresel Plastik Film Pazarı Rekabet Ortamı:

Artan Paketli Gıda Talebi Potansiyel Büyüme Sunuyor

– Gıda endüstrisi, plastik filmlerin en büyük son kullanıcısıdır ve yemeye hazır gıdalar, atıştırmalıklar, dondurulmuş yemekler ve kek karışımları için uygun ambalajlardaki artış nedeniyle sürekli, güçlü bir büyüme gördü.
– Esnekliğe uygunluk, güçlü sızdırmazlık gücü ve vakumlu sonlandırma gibi faktörler plastik film pazarının büyümesini olumlu yönde etkiliyor.
– Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki bilim adamları, paketlenmiş gıdaların raf ömrünün artmasıyla sonuçlanabilecek farklı teknolojiler üzerinde çalışıyorlar. Geçenlerde Eylül 2019’da Washington Eyalet Üniversitesi bilim adamları, plastik film tabakasına kaplandığında gıdanın raf ömrünü önemli ölçüde artıracak bir metal oksit denedi. Bu metal oksit peynir üzerinde denendi ve üç yıllık depolamadan sonra test edildi ve tadın, dokuz ay boyunca saklanan önceki versiyon kadar iyi olduğunu buldu.
– Üç yıl boyunca lezzetli ve sağlıklı kalmak için “Yemeye Hazır Yemekleri” (MRE’ler) geliştirmek için ABD Ordusu ile yakın bir şekilde çalışıyorlar. Teknolojideki bu ilerlemenin piyasaya olumlu bir bakış açısı getirmesi bekleniyor.
– Ek olarak, Hindistan gibi gelişmekte olan ülkelerde paketlenmiş gıda endüstrisinin büyümesiyle birlikte, genel olarak paketlenmiş gıda endüstrisinin gelişeceği sonucuna varılabilir. Ayrıca Accenture, 2050 yılına kadar dünya nüfusunun %66’sının kentsel alanda kalacağını ve bunun karşılığında büyüyen ambalajlı gıda endüstrisine yardımcı olacağını ve bunun karşılığında plastik film pazarının gelişmesine yardımcı olacağını öngördü. paketlenmiş gıda sektörü..

Son Güncellemeler:

– Temmuz 2019 – Berry Global Group, Inc., RPC Group Plc’yi (RPC) yaklaşık 6,5 milyar USD’lik bir satın alma fiyatı karşılığında satın aldığını duyurdu. Bu satın alma yoluyla, Avustralya’daki şirket görünürlüğü, Synergy Packaging gibi RPC Group’un yan kuruluşları sayesinde güçleniyor.

– Ağustos 2018 – Orara Packaging, OPS işi için Kuzey Amerika pazarındaki genişleme stratejisinin bir parçası olarak sırasıyla 24 milyon USD ve 80,5 USD’nin üzerinde yatırım yaparak Teksas merkezli Bronco Packaging ve Pollock ambalajlarını satın aldığını duyurdu.

Tam Rapora şu adresten göz atın:

https://www.marketinsightsreports.com/reports/07018221050/global-plastic-film-market-research-report-2022?Mode=21

Plastik Film Pazarı raporunun Başlıca Öne Çıkanları:

-Plastik Film Pazarına Genel Bakış

-Üreticilerin Pazar Rekabeti

-Endüstriyel Zincir, Tedarik Stratejisi ve Alt Alıcılar

-Pazarlama Stratejisi Analizi, Distribütörler/Tüccarlar

-Piyasa Etkisi Faktörleri Analizi

-Küresel Plastik Film Pazar Tahmini (2019-2025)

Raporumuzda Covid-19’un etkisini nasıl hesaba kattık:

Listelediğimiz tüm raporlar, COVID-19’un piyasa üzerindeki etkisini izliyor. Bunu yaparken tüm tedarik zincirinin hem yukarı hem de aşağı yönü dikkate alınmıştır. Ayrıca, mümkün olduğunda, 3. çeyrekte rapora ek bir COVID-19 güncelleme eki/raporu sağlayacağız, lütfen satış ekibiyle görüşün.

Bize Ulaşın

İrfan Tamboli (Satış Başkanı) – Pazar Bilgileri Raporları

Telefon: + 1704 266 3234

Çete: +91-750-707-8687

sales@marketinsightsreports.com

irfan@marketinsightsreports.com.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.