Tıbbi Cihaz Pazarında Dijitalleşme 2022 Kesin Görünüm – Cerner, General Electric, IBM, Koninklijke Philips, Siemens, Apple

Tıbbi Cihaz Pazarında Küresel Dijitalleşme raporu, Tıbbi Cihaz Pazarında Dijitalleşmedeki temel faktörlere ve sürücü, kısıtlama, geçmiş ve mevcut eğilimler, iş senaryoları ve geliştirme gibi faktörlere ayrıntılı bir genel bakış sağlar. Bu rapor, endüstrinin pazar büyüklüğünü, gelirini ve büyümesini detaylandırıyor ve Tıbbi Cihazlarda Dijitalleşmenin türüne, uygulamasına ve tüketim alanına göre ayırıyor. Rapor ayrıca, endüstriyi etkileyen ana faktörleri ve giriş engellerini incelemek için endüstrinin bir PESTEL analizini de gerçekleştirdi.

Araştırmada yer alan kilit oyunculardan bazıları şunlardır:

Cerner, General Electric, IBM, Koninklijke Philips, Siemens, Apple, AirStrip Technologies, Allscripts, Google, Orange, Qualcomm Technologies, Mqure, Samsung Electronics Co. Ltd., Telefonica SA, Vodafone Group, McKesson Corporation ve diğerleri.

Satın almadan önce 2022 Tıbbi Cihaz Pazarında Dijitalleşme Üzerine En Son Araştırmanın Ücretsiz Örnek PDF Kopyasını Alın:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4839328/global-digitalization-in-the-medical-devices-market-research-report-2022/inquiry?Mode=Rio

Pazar Segmentasyonu ve Kapsamı

Bu raporda yer alan Tıbbi Cihazlarda Dijitalleşmenin En önemli türleri şunlardır:

teletıp

Mobil Sağlık

Mobil Medikal

Sağlık Analizi

Dijital Tıp

Başka

Bu raporda kapsanan Tıbbi Cihazlar pazarında Dijitalleşmenin en yaygın olarak kullanılan alt alanları şunlardır:

Kardiyovasküler Cihazlar

Ortopedik Cihazlar

Tanısal görüntüleme

YBS

IVD

Diyabet bakımı

Yara tedavisi

Diş

nefroloji

Oftalmik Cihazlar

Dahil Edilen Bölgeler:  Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik, Okyanusya, Güney Amerika, Orta Doğu ve Afrika

Ülke Düzeyinde Dağılım:  Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Meksika, Brezilya, Arjantin, Kolombiya, Şili, Güney Afrika, Nijerya, Tunus, Fas, Almanya, Birleşik Krallık (İngiltere), Hollanda, İspanya, İtalya, Belçika, Avusturya, Türkiye , Rusya, Fransa, Polonya, İsrail, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Suudi Arabistan, Çin, Japonya, Tayvan, Güney Kore, Singapur, Hindistan, Avustralya ve Yeni Zelanda vb.

Anında satın almada çeşitli lisans türlerinde %20 indirimden yararlanın:

https://www.marketintelligencedata.com/report/purchase/4839328?mode=su?Mode=Rio

Tıbbi Cihaz pazarında Dijitalleşmenin Etkisi raporu:
-Tıbbi Cihaz pazarında Dijitalleşmenin tüm fırsat ve risklerinin kapsamlı olarak değerlendirilmesi.
-Tıbbi Cihazlar pazarındaki son yenilikler ve önemli olaylarda dijitalleşme.
-Tıbbi Cihazlar pazarında lider oyuncularda Dijitalleşmenin büyümesi için iş stratejilerinin ayrıntılı çalışması.
-Tıbbi Cihazlar pazarında Dijitalleşmenin önümüzdeki yıllardaki büyüme planı hakkında kesin çalışma.
-Tıbbi Cihazlar pazarına özel sürücüler, kısıtlamalar ve büyük mikro pazarlarda Dijitalleşmenin derinlemesine anlaşılması.
-Tıbbi Cihazlar pazarında Dijitalleşmeyi etkileyen hayati teknolojik ve piyasadaki en son trendlerde olumlu izlenim.

Tıbbi Cihaz Pazarında Dijitalleşmenin İçindekiler Tablosunda Kapsanan Stratejik Noktalar:

Bölüm 1:  Giriş, pazarın itici gücü ürünü Çalışma ve Araştırmanın Amacı  Tıbbi Cihazlar  pazarındaki Küresel Dijitalleşmenin Kapsamı (2022-2028)

Bölüm 2: Özel Özet – Tıbbi Cihaz Pazarında Küresel  Dijitalleşmenin  temel bilgileri 

Bölüm 3:  Tıbbi Cihazlarda Küresel  Dijitalleşmenin Pazar Dinamikleri Üzerindeki Değişen Etkisi- Sürücüler, Eğilimler ve Zorluklar ve Fırsatlar  ; COVID Sonrası Analizi

Bölüm 4: Tıbbi Cihazlarda Küresel  Dijitalleşmenin  Sunulması  Pazar  Faktör Analizi, COVID Sonrası Etki Analizi, Porter’ın Beş Gücü, Tedarik/Değer Zinciri, PESTEL analizi, Patent/Ticari Marka Analizi.

Bölüm 5:  Türe, Son Kullanıcıya ve Bölgeye/Ülkeye Göre Görüntüleme 2016-2020

Bölüm 6:   Rekabet Ortamı, Eş Grup Analizi, BCG Matrisi ve Şirket Profilinden oluşan Tıbbi Cihaz Pazarında Küresel  Dijitalleşmenin önde gelen üreticilerinin değerlendirilmesi 

Bölüm 7:  Pazarı segmentlere, ülkelere ve bu çeşitli bölgelerdeki kilit ülkelere göre gelir payı ve satışlara sahip Üreticiler/şirketler bazında değerlendirmek (2022-2028)

 Devam edecek

Tam Araştırma Çalışmasının Ayrıntılı Dizinini şu adresten okuyun:

https://www.marketintelligencedata.com/reports/4839328/global-digitalization-in-the-medical-devices-market-research-report-2022?Mode=Rio

Son olarak, Tıbbi Cihaz Pazarında Dijitalleşme raporu, işinizi katlanarak hızlandıracak pazar araştırmasını kazanmak için güvenilir bir kaynaktır. Rapor, temel yerel ayarı, ürün değeri, fayda, limit, üretim, arz, talep ve pazar geliştirme oranı ve rakamı ile ekonomik durumları vb. verir. Tıbbi Cihazlar sektöründe dijitalleşme raporu ek olarak yeni bir görev SWOT incelemesi, spekülasyon ulaşılabilirlik incelemesi ve girişim iade incelemesi sunar.

Raporla birlikte sunulan özelleştirme hizmetleri:

  1. %20 ücretsiz özelleştirme.
  2. Seçiminize göre beş ülke eklenebilir.
  3. Beş Şirket, seçiminize göre ekleyebilir.
  4. 40 saate kadar ücretsiz özelleştirme.
  5. Teslimat tarihinden itibaren 1 yıl satış sonrası destek.

Hakkımızda:

Araştırma Çalışmaları, şirketinize ihtiyaç duyduğu avantajı sağlayabilecek pazar araştırması raporları için güvenilir bir kaynaktır. Research Reports’taki pazar istihbaratı verilerinin  amacı, dünya çapında birçok birinci sınıf pazar araştırması işletmesine araştırma raporlarını yayınlamaları için bir platform sağlamak ve aynı zamanda karar vericilere tek bir çatı altında en uygun pazar araştırması çözümlerini seçmelerinde yardımcı olmaktır.

Bize Ulaşın:

İrfan Tamboli (Satış Başkanı) – Pazar İstihbarat Verileri

Telefon: + 1704 266 3234

sales@marketintelligencedata.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.