2030’a Kadar Dolaşımlı Akışkan Yataklı Kazanlar Pazarına İlişkin Gelişmiş Kılavuz

Titanyum Dioksit Pazarı

Dolaşımlı Akışkan Yataklı Kazanlar Pazarının Önemli Oyuncuları

MRFR, sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarındaki önemli oyuncuları profillendirdi . Bunlar; Alstom SA (Fransa), Alfa Laval AB (İsveç), AE&E Nanjing Boiler Co., Ltd (Çin), Dongfang Boiler Group Co., Ltd. (Çin), Bharat Heavy Electricals Limited (Hindistan), Babcock & Wilcox Enterprises (ABD ), Shanghai Boiler Works Co., Ltd (Çin), Mitsubishi Heavy Industries, Ltd (Japonya), Doosan Heavy Industries & Construction Company Limited (BAE) ve Thermax. D Ltd (Hindistan) diğerleri arasında. Yeni hat ürünlerinin piyasaya sürülmesi ve ardından kilit oyuncular arasındaki rekabetin yoğunlaşması, sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarını destekleyebilir. 

Piyasa bakış

Pazar Araştırması Geleceği (MRFR), en son “Dirkülasyonlu Akışkan Yataklı Kazanlar Pazarı” raporunda, pazarın genişlemesini hızlandırabilecek farklı faktörleri detaylandırdı. Sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarının 2020 büyümesi, geniş yakıt esnekliği avantajı hakkında artan farkındalıkla ilişkilendirilebilir. Küresel sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarının büyümesi, çeşitli güçlerden etkilenebilir. CFB kazan teknolojisindeki hızlı gelişmeler, dünya çapında sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazar büyüklüğünün 2027 yılına kadar %3’lük CAGR’ye göre artmasına neden olabilir. CFB uygulamasındaki artış nedeniyle Kuzey Amerika’daki sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazar payının en yüksek olacağı tahmin edilmektedir. petrol ve gaz sektöründe kazan teknolojisi.

Farklı şirketler tarafından artan enerji yönetimi talebi, sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarının büyümesini destekleyebilir. Sirkülasyonlu akışkan yataklı kazan teknolojisi, daha düşük kirletici emisyonlarında çok çeşitli kömür ve diğer yakıtları yakabilir. Bu, petrol ve gaz, imalat ve kimyasallar gibi sektörlerde olası yanma sorunlarını çözer. Bahsedilen nakit zengini endüstrilerde sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanların benimsenmesindeki artış, pazarlarının büyümesini sağlayabilir.

Ücretsiz Örnek PDF Alın @https://www.marketaraştırmafutu…

Segment Çalışması

Sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar küresel pazar araştırması, tip, besleme stoğu ve uygulamaya dayalıdır.

Sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarının tip bazlı segmentleri kritik altı, kritik üstü ve ultra kritiktir. Süper kritik sirkülasyonlu akışkan yataklı kazan tiplerinin benimsenmesinin artması, pazarlarına ivme katabilir.

Sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarının hammadde bazlı segmentleri petrokok, kömür ve biyokütledir. Kömürün yüksek oranda kullanılması ve petrol arıtma ihtiyacındaki artış, dolaşımdaki akışkan yataklı kazanlar pazarının ivmesini artırabilir.

Dolaşımlı akışkan yataklı kazanlar pazarının uygulamaya dayalı bölümleri petrol ve gaz, imalat ve kimyasallardır. Kimya sektöründe sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanların yüksek oranda benimsenmesi, pazar büyümesini hızlandırabilir.

Bölgesel Görünüm

Kuzey Amerika sirkülasyonlu akışkan yataklı (CFB) kazanlar pazarının, ardından Avrupa’nın yüksek oranda genişleme yaşaması bekleniyor. CFB kazan teknolojisi konusundaki farkındalığın artması ve gaz emisyonunu kontrol etme ihtiyacının artması, bu bölgelerde pazarın büyümesini sağlayabilir. Farklı üretim birimlerinde operasyonel verimliliği artırma ihtiyacı, kritik akışkan yataklı kazan pazarının benimsenmesini sağlayabilir. Bu, bu bölgelerdeki pazarının büyümesine neden olabilir.

Asya Pasifik bölgesindeki endüstri dikeylerinin CFB kazan kurulumlarında artış yaşaması bekleniyor. Küresel CFB kazanlar pazarında bölgesel pazarın bu yüksek payı, farklı sektörlerin artan kurulu kapasite bazında açıklanmaktadır. Hindistan ve Çin’deki endüstriyel gelişmedeki artış, bölgesel pazar büyümesini destekleyebilir. Sürekli güvenilir elektrik arzına yönelik artan talep, sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlara olan ihtiyacı yaratır, APAC sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlar pazarının yükselmesine neden olabilir. Ayrıca sirkülasyonlu akışkan yataklı kazanlarla ilgili Ar-Ge faaliyetleri de pazarları üzerinde olumlu etkiler yaratabilir.

Eksiksiz Rapora Göz Atın @https://www.marketaraştırmafutu…

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Pazar Araştırması Geleceğinde (MRFR), müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz. ) ve Pazar Araştırması ve Danışmanlık Edibles.

MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir amaca sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyindeki pazar segmentleri için ürünler, hizmetler, teknolojiler, uygulamalar, son kullanıcılar ve pazar oyuncuları bazında pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazlasını bilmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak tüm ihtiyaçlarına cevap vermelerine yardımcı oluyor. en önemli sorular.

MRFR, endüstrinin teknolojisi ve çalışma süreci ile güncel kalmak için sık sık endüstri uzmanlarıyla buluşmalar ve araştırma analisti üyeleri için endüstriyel ziyaretler planlar ve yürütür.

İletişim:

Pazar Araştırması Geleceği®

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, New York 10013

Amerika Birleşik Devletleri

Telefon:

+1 628 258 0071(ABD)

+44 2035 002 764(İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.