Hırsız Alarm Pazarı, Yeni Ortamlar Geliştirme Görünüm Teknolojileri, Gelişmeler, Kilit Oyuncular ve Son Kullanım Endüstrisi – 2030  

Piyasa Senaryosu:

Hırsız kamerası, koruma için ev içi güvenlik sistemi kullanan bir alarm türüdür. Dünyanın farklı bölgelerindeki suç mahalleri yüksek bir hızla artarken, güvenlik sistemi hizmet sağlayıcıları, Hırsız Alarmı Pazarının büyümesini artıran koruma için daha yeni teknolojilerle mücadele ediyor ve yeniliyor . Güvenlikte artan anlık alarm ihtiyacına ihtiyaç duyulduğu için alarm pazarı da artıyor. Ev güvenliği için hırsız alarm dozları kullanılmaktadır. Hassas bir bilgi sızıntısı farklı kuruluşlar için büyük bir sorun olabileceğinden, birçok bina ve ofiste güvenlik amacıyla da kullanılırlar. Cep telefonlarının son zamanlarda artan popülaritesi ve birçok kuruluşta güvenlik gözetimi, pazarın büyümesini sağlıyor.

Yenilikçi ve otomatikleştirilmiş teknolojilerin ve güvenliğin uyarlanması, kilit oyuncular ve yeni şirketler için yüksek fırsatlar yaratır. Hırsız alarm pazarının 2027 yılı sonunda en az %7,3’lük bir YBBO yapması ve ulaşacağı tahmini değerin 6,24 milyar ABD doları olması beklenmektedir. Pandemi nedeniyle birçok iş sektörü COVID 19’un gazabıyla karşı karşıya kaldı ve piyasada yer almakta zorlandı, bu da birçok imalat sektörünü yavaşlattı. Hırsız alarmı pazarı da zorlanıyor, ancak durumun hafiflemesi ile pazar başa çıkıyor ve artan cep telefonu kullanımıyla yüksek bir büyüme oranı yaşayacak. Yenilikçi sigorta poliçelerine yönelik artan talep ve evlerin ve çeşitli ofislerin güvenlik gözetiminin iyileştirilmesi, hırsız alarmı pazarı için önemli bir itici güçtür. İnsanlar başlangıçta güvenli görünen bir ortam seçmelerine rağmen, hırsız saldırıları onları ev güvenliğine uygun hale getiriyor. Ev aletlerini kontrol etmek ve bina binalarını izlemek için akıllı telefonların kullanılması pazar büyümesini artırıyor. Hırsız alarmı pazar payı, pazarın büyümesine bağlıdır.

Ücretsiz Örnek İste @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/6364

Rekabetçi Görünüm:

Küresel hırsız alarmı pazar raporunda yer alan seçkin oyuncular arasında Johnson Controls (ABD), Aeon Systems Inc. (ABD), Siemens AG (Almanya), Securitas AB (İsveç), Napco Security Technologies (ABD), Banham Group (İngiltere), Assa Abloy Group (İsveç), Inovonics Wireless Corporation (ABD), RISCO Group (Birleşik Krallık), Interlogix (ABD), Hangzhou Hikvision Digital Technology Co., Ltd. (Çin), Honeywell International Inc. (ABD) ve ADT LLC dba ADT Güvenlik Hizmetleri (ABD), diğerleri arasında. Endüstri oyuncuları, yeni ürün lansmanları, ortak girişimler ve işbirlikleri, kapsamlı Ar-Ge ve diğerleri gibi stratejileri birleştirdi.

Segmentasyon:

Hırsız alarm pazarı, sistem ve donanım ile son kullanıcı olarak bölümlere ayrılmıştır. Sistem ve donanıma dayalı olarak uzak terminal birimleri, alarm sensörleri ve merkezi izleme alıcıları olarak bölümlere ayrılmıştır. Güvenlik için yeni ve yenilikçi güvenlik teknolojilerine olan talep gerektiğinden, alarm sensörü segmentinin önümüzdeki zamanlarda yüksek CAGR yapması bekleniyor. Segment son kullanıcısı, küçük işletmeler, orta ölçekli işletmeler ve Konut olarak daha da çileden çıkar. 2021’den 2027’ye kadar, Konut segmentasyonu yüksek bir büyüme oranı sergileyecek. Pazar bölümlendirme, tahmin döneminde CAGR oranını artıracaktır. Hırsız alarmı pazar analizi, tahmin döneminde pazar büyümesini gösterir.

Bölgesel Analiz:

 

Hırsız alarm pazarı, Kuzey Amerika, Asya Pasifik, Avrupa ve diğer dünya bölgelerine ayrılmıştır. Kuzey Amerika’da bulunan teknoloji sistemi ve iş girişimleri, tahmin döneminde yüksek bir CAGR gösterecek. Asya Pasifik bölgesinin de önümüzdeki yıllarda yüksek bir büyüme oranı göstermesi bekleniyor. Tüm bölgeler işe girmeye çalışıyor, bu da hırsız alarmı pazar payı için bir dönüm noktası olabilir.

Endüstri Haberleri

ABD’nin Cincinnati şehrinde, bir temyiz hakimi hırsız alarm sistemi fessine karşı karar verdi. Yargıç, şehir alarmının ücretini ödemeyi reddetti.

Tüm Rapor Ayrıntılarına Göz Atın @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/burglar-alarm-market-6364

İçindekiler:

1          Yönetici Özeti

2          Raporun Kapsamı

2.1       Pazar Tanımı

2.2       Çalışmanın Kapsamı

2.2.1    Araştırma hedefleri

2.2.2    Varsayımlar ve Sınırlamalar

2.3       Piyasa Yapısı

****Benzer Rapor*****

https://pranali04.edublogs.org/2022/01/03/b2b-telecommunications-market-trends-outlook-by-types-applications-end-users-and-business-opportunities-segmentation-growth-demand-target- tahmin-by-2027/

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Pazar Araştırması Geleceğinde (MRFR), müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz. ) ve Pazar Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri.

 

İletişim:

Pazar Araştırması Geleceği ( Wantstats Research ve Media Private Limited’in bir parçası)

99 Hudson Caddesi, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

Web sitesi: https://www.marketresearchfuture.com/

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.