Ağ Yönetimi Pazarı En Önemli 10 Kilit Oyuncu, Sürücüler ve Zorluklar, 2030’a Kadar Fırsatlar için Rekabetçi Stratejik Pencere

Gliserin Pazarı

Ağ Yönetimi Pazarına Genel Bakış:

Buna ek olarak, küresel ağ yönetimi pazarının, öngörülen 2022-2030 döneminde önemli bir değerle% 9’luk bir CAGR’de yükselmesi bekleniyor.

Ağ, birbirine bağlı bilgisayarlar topluluğudur. Bu ağları işlemek için bir ağ yönetim sistemi gereklidir. Bu ağları çalıştırmak, sürdürmek ve yönetmek için çeşitli araçlar kullanılmalıdır. Bu, ağ yönetimi olarak bilinir. Ağları yönetmek için hem yazılım hem de donanıma sahiptir. Hata yönetimi, güvenlik yönetimi, hesap yönetimi ve performans yönetimi gibi çok sayıda özellik, ağları yöneterek sağlanır. Bu nedenle, bu pazar bu özelliklerin bir sonucu olarak önemli ölçüde büyümüştür. Artan ağ sayısı ve güvenlik sorunları nedeniyle güçlü ve dayanıklı ağ yönetimi çözümlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu nedenle, dünya çapındaki ağ yönetimi pazarının önemli ölçüde genişleyeceği ve endüstriyi kapsamlı bir şekilde araştırma ihtiyacını vurgulayacağı tahmin edilmektedir. Bu endüstrinin gelişiminin arkasındaki bazı itici güçler arasında çeşitli teknolojilerin evrimi ve yakınsaması, artan müşteri talebi ve ağ güvenliği ihlallerindeki artış yer almaktadır. Küçük ve orta ölçekli işletmeler, mevcut iş ortamında bu kadar geniş ağları ele almak için iş optimizasyonu yaklaşımlarına ihtiyaç duymaktadır. Sonuç olarak, bu pazar büyük bir potansiyele sahiptir. Uygulama için gereken sürenin uzunluğu ve karmaşık tekniği kısıtlamalardan bazılarıdır. Operasyonlarında bulut çözümlerinden ve diğer BT teknolojilerinden yararlanmak ve kesinti süresini azaltarak ve daha iyi hata çözümü sağlayarak performanslarını artırmak için satıcılar, çeşitli endüstri dikeylerinde teknolojinin giderek daha fazla benimsenmesi nedeniyle bunu yapmak zorunda kalmıştır. Kablosuz LAN dağıtımı en popüler olanıdır, çünkü kurulumu diğer türlere göre önemli ölçüde daha ucuzdur.

Ücretsiz Örnek Kopya @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/5242 Alın

Pazar Segmentasyonu:

Küresel pazar, bileşenler, akış türü ve bölgesel bazda olmak üzere üç bölüme ayrılmıştır. Bileşen bölümü ile küresel pazar, kod dönüştürme ve işleme, video yönetimi, video teslimi ve dağıtımı ve video güvenliği olmak üzere dört bölüme ayrılmıştır. Akış bölümü, küresel ağ yönetimi pazarını iki bölüme ayırmıştır: canlı, isteğe bağlı video, dağıtım ve dikey. Bölgesel bazda pazar, Asya-Pasifik, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Avrupa ve Orta Doğu ve Afrika olmak üzere beş bölüme ayrılmıştır.

Bölgesel Analiz:

Tüm pazar bölgeleri arasında, Asya-Pasifik olanının en yüksek oranda gelişeceği tahmin edilmektedir. Çok sayıda KOBİ’nin işlerini daha büyük ağlara genişletmesi ve dolayısıyla ağ yönetiminde zorluklarla karşılaşması bu bölgedeki büyümenin ana itici güçleridir. Gelişmekte olan ülkelerdeki maliyet avantajları nedeniyle, bölge birçok firma için karlı bir pazar haline gelmiştir. Sonuç olarak, çeşitli kuruluşları en yeni ağ yönetim sistemlerini benimsemeye teşvik ediyor ve birleşik ağ yönetimine olan talebi artırıyor.

Giderek daha fazla kuruluş, iş operasyonları için bulut çözümlerini benimsiyor. Ağ otomasyonu, yazılımı kullanarak fiziksel ve sanal cihazları otomatik olarak yönetme, test etme ve çalıştırma uygulamasıdır. Yönetilen hizmetler, ağ otomasyon araçları ve sanallaştırma dahil olmak üzere çeşitli ürün ve hizmetler kullanır.

En Önemli Oyuncular

 • Avaya Inc. (ABD)
 • Alcatel-Lucent S.A. (Fransa)
 • IBM Corporation (ABD)
 • Juniper Networks Inc. (ABD)
 • Cisco Systems Inc. (ABD)
 • Aruba Network Inc. (ABD)
 • CA Technologies Inc. (ABD)
 • Netscout System Inc. (ABD)
 • Dünya Çapında Güneş Rüzgarları
 • LLC. (ABD)
 • BMC Software Inc. (ABD)

Rapor Ayrıntılarının Tamamını https://www.marketresearchfuture.com/reports/network-management-market-5242

Endüstriyel Haberler:

Ağ kaynaklarını ve hizmetlerini yönetmek için, ağ otomasyonu programlanabilir mantık da kullanır. Bu, ağın mümkün olduğunca etkili ve etkili çalışmasına yardımcı olur. Bu araçlar, sanal ağ kaynakları ve ağ yönetimi pazarının sağlanmasının yanı sıra temel ağ eşleme ve cihaz tanımlama dahil olmak üzere karmaşık işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılar.

İÇINDEKILER

1 Yönetici Özeti

2 Raporun Kapsamı

2.1 Pazar Tanımı

2.2 Çalışmanın Kapsamı

2.2.1 Araştırma Amaçları

2.2.2 Varsayımlar ve Sınırlamalar

2.3 Piyasaların Yapısı

3 Pazar Araştırması Metodolojisi

3.1 Araştırma Süreci

3.2 İkincil Araştırma

3.3 Birincil Araştırma

3.4 Tahmin Modeli

4 Pazar Manzarası

4.1 Beş Kuvvet Analizi

4.1.1 Yeni Katılanların Tehdidi

4.1.2 Alıcıların Pazarlık Gücü

4.1.3 İkame Tehdidi

4.1.4 Segment Rekabeti

4.2 Küresel Ağ Yönetimi Pazarının Değer Zinciri/Tedarik Zinciri

5 Küresel Ağ Yönetimi Pazarına Sektörel Genel Bakış

Devam…

** MRFR’nin diğer trend raporuna göz atın **

https://ictresearchupdates.wordpress.com/2022/07/29/video-as-a-service-market-size-in-2022-top-countries-data-with-cagr-value-analysis-by-application-upcoming-trends/

https://ictresearchupdates.wordpress.com/2022/07/29/air-quality-sensor-market-trends-size-estimation-regional-insights-future-growth-cagr-review-2027/

https://ictresearchupdates.wordpress.com/2022/07/29/ota-testing-market-size-status-global-demands-expert-review-and-top-manufacturers-2022/

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz.

Temas:

Pazar Araştırması Geleceği (Wantstats Research and Media Private Limited’in bir parçası)

99 Hudson Street, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.