Donanım Cüzdanı Pazarının Kilit Oyuncuları, Arz, Tüketim, Talep, Büyüme, Uygulama, 2027’ye Kadar Analiz ve Tahmin

Metalosen polietilen pazarının

Donanım Cüzdanı Pazarı Bağlantı Türüne Göre Kapsamlı Çalışma (Yakın Alan İletişimi (NFC), Bluetooth, USB, Diğerleri); Son Kullanıcı (Bireysel, İşletmeler); Dağıtım Kanalı (Çevrimiçi, Çevrimdışı); Bölgeye Göre (Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Dünyanın Geri Kalanı) Oyuncular ve Bölge – 2028’e Küresel Pazar Görünümü

Pazarın Önemli Noktaları

Market Research Future (MRFR), yarı pişmiş araştırma raporunun yayınlandığını duyurdu: Küresel Donanım Cüzdanı Pazarı, 2019-2028.

Market Research Future’a göre, küresel donanım cüzdanı pazarı bağlantı türüne, son kullanıcıya, dağıtım kanalına ve bölgeye/ülkeye bölünmüştür. Küresel donanım cüzdanı pazar büyüklüğünün 2021’den 2028’e kadar% 25,6’lık üstel bir CAGR kaydetmesi ve 2028 yılına kadar 1.121,5 milyon ABD dolarına ulaşması bekleniyor.

Donanım cüzdanı, kullanıcının özel anahtarlarını (blockchain ağında devam eden işlemleri yetkilendirmek için kullanılan kritik bilgi parçaları) güvenli bir donanım cihazında saklayan bir kripto para cüzdanıdır. Donanım cüzdanının arkasındaki ana prensip, özel anahtarlar ile hacklenmesi kolay bilgisayar veya akıllı telefon uygulamaları arasında tam bir izolasyon sağlamaktır. Donanım cüzdanları, gizli anahtarlar için soğuk depolama görevi görür. Şifreler bir PIN ile korunur ve bu da bilgisayar korsanlarının bilgiler internete maruz kalmadığı için özel anahtarları çıkarmasını zorlaştırır.

Varlık sahibi, korumalı bir donanım cüzdanı yardımıyla, herhangi bir yerden kripto varlıkları satın almak ve satmak için özel anahtara erişebilir. Çoğu donanım cüzdanı, kullanıcıların birkaç hesabı yönetmesine izin verir; hatta bazıları kullanıcıların Facebook veya Google hesaplarına bağlanmasına izin veriyor. Donanım cüzdanları genellikle korumalı bir mikrodenetleyicide saklanır ve cüzdandan dışarı aktarılamaz, bu da onları son derece güvenli hale getirir. İnternet bağlantısından izole edilmeleri, kaynakların tehlikeye girme riskini de azaltır. Ayrıca, herhangi bir üçüncü taraf uygulamasına güvenmez ve bu nedenle, çevrimiçi bir cüzdana kıyasla oldukça güvenli bir cüzdan olarak kabul edilir.

Ücretsiz  Örnek Alın @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/10739

Bölgesel Analizler

Küresel donanım cüzdanı pazarının, öngörülen dönemde çeşitli kıtalardan önemli gelir elde etmesi bekleniyor. Küresel Donanım Cüzdanı pazarının coğrafi analizi Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ve Güney Amerika için yapılmıştır. Kuzey Amerika ayrıca ABD, Kanada ve Meksika olarak sınıflandırılmıştır. Avrupa ayrıca İngiltere, Almanya, Fransa ve Avrupa’nın geri kalanı olarak sınıflandırılmıştır. Asya-Pasifik ayrıca Çin, Japonya, Hindistan ve Asya Pasifik’in geri kalanına bölünmüştür. Asya-Pasifik bölgesinin öngörülen dönemde en hızlı büyümeyi sergilemesi bekleniyor. Bu, ilişkili kötü amaçlı yazılım saldırılarıyla birlikte artan kripto para birimi işlem hacmine bağlanabilir. Çin, Hindistan, Japonya, Güney Kore ve Güneydoğu Asya ülkelerinin öngörülen dönemde donanım cüzdanlarına önemli miktarda talep açması bekleniyor.

Önemli Oyuncular

ARCHOS (Fransa), BitLox (Hong Kong), CoolBitX Technology Ltd. (Tayvan), ELLIPAL Limited (Hong Kong), Ledger SAS (Fransa), OPOLO SARL (Lüksemburg), Satoshi Labs SRO (Çek Cumhuriyeti), ShapeShift (ABD), Shift Crypto AG (İsviçre), Sugi (zSofitto NV) (Belçika), Coinkite Inc. (Kanada), SHIFT Cryptosecurity (İsviçre), Penta Security Systems Inc. (Güney Kore), CoolWallet (Çin), NGRAVE (Belçika) ve SecuX Technology Inc. (Tayvan), küresel Donanım Cüzdanı pazarının kilit şirketleridir.

Raporun Tamamına Göz Atın @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/hardware-wallet-market-10739

Donanım Cüzdanı Pazarı Bağlantı Türüne Göre Kapsamlı Çalışma (Yakın Alan İletişimi (NFC), Bluetooth, USB, Diğerleri); Son Kullanıcı tarafından (Bireysel, İşletmeler); dağıtım kanalı tarafından (çevrimiçi, çevrimdışı); Bölgelere Göre (Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Dünyanın Geri Kalanı) Oyuncular ve Bölge – 2028’e Kadar Küresel Pazar Görünümü

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma  Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz.

MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir hedefe sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyinde pazar segmentleri için ürünlere, hizmetlere, teknolojilere, uygulamalara, son kullanıcılara ve pazar oyuncularına yönelik pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazla bilgi edinmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak en önemli sorularını yanıtlamaya yardımcı olur.

Temas:                                                                                        

Pazar Araştırması Geleceği (Wantstats Research and Media Private Limited’in bir parçası)

99 Hudson Street, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.