Mobil Analitik Pazarı, Konum Tabanlı Analitik MRFR Kullanımının Artırılması ve Genel Bakış Analizi, Boyut, 2027 Yılına Kadar Büyüme Tahminleri Payı

Piyasa Senaryosu:

Küresel Mobil Analitik Pazarı , 2020-2027 tahmin döneminde% 24’lük bir CAGR ile 5 milyar ABD Doları’na dokunacak, en son Pazar Araştırması Geleceği (MRFR) analizini belirtiyor. Mobil analiz, kullanım ve uygulama gelirinin ölçülmesine yardımcı olur. Ayrıca, araç işletme sahiplerinin tüm son trendleri takip etmelerine olanak tanır ve akıllı veri odaklı kararlar verir, böylece bir uygulama için müşteri katılımını ve para kazanmayı artırır.

 

Çeşitli faktörler küresel mobil analitik pazar talebini artırıyor. Son MRFR pazar tahminlerine göre, bu faktörler arasında konum tabanlı analitiğin artan kullanımı, kullanıcılar için uygun olan en son teknolojinin icadı, kullanıcılara fayda sağlayacak yenilikçi fikirlerin ortaya çıkması, akıllı telefonun para kazanmak için yetkin kullanımı, mobilin gerçek dünyayla olan boşluğu kapatmaya yardımcı olan bir cihaz olarak kullanılması,  ve tüketiciler giderek daha fazla özel politikalar, güvenlik politikaları ve birden fazla kanal ve cihaz kullanıyor. Pazar büyümesini artıran ek faktörler arasında akıllı telefonların artan penetrasyonu, çeşitli mobil uygulamaların giderek daha fazla benimsenmesi, mobil uygulamada kullanıcı tutma ihtiyacı, uygulamaları verimli bir şekilde yönetme ihtiyacının artması, COVID-19 salgını sırasında kullanımın artması ve uygulamalar için çok yönlü pazarlama stratejilerinin giderek daha fazla benimsenmesi yer alıyor.

 

Aksine, kırsal nüfus arasındaki bilinçsizlik, yüksek hammadde fiyatları, daha az dayanıklılık ve yüksek güvenilmezlik, yüksek işçilik ücretleri ve mobil veri kullanımıyla ilgili gizlilik endişeleri, tahmin döneminde mobil analitik pazarının büyümesini sınırlayabilir.

 

Ücretsiz Örnek İsteyin @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/4407

Rekabetçi Görünüm:

Küresel mobil analiz pazar raporunda profili çıkarılan önde gelen oyuncular arasında Mixpanel (ABD), Microsoft Corporation (ABD), Flurry (ABD), Comscore (ABD), Webtrends (ABD), Adobe Systems Incorporated (ABD), Localytics (ABD), Google Inc. (ABD), IBM (ABD) ve Amazon Web Services (Aws) (ABD) bulunmaktadır.

Segmentasyon:

MRFR raporu, küresel mobil analiz pazarının türe, kuruluş büyüklüğüne ve dikeye dayalı kapsayıcı bir segmental analizine ışık tutuyor.

 

Türe göre, küresel mobil analiz pazarı, mobil reklam ve reklam analizi (dönüşüm hunisi analizi, reklam ilişkilendirme analizi ve kampanya analizi), uygulama içi davranış analizi (kullanıcı profili oluşturma ve demografi, olay izleme ve dokunmatik ısı haritaları) ve uygulama performansı analizi (mobil A / B testi, platformlar arası analiz ve diğerleri) olarak bölümlere ayrılmıştır.

 

Kuruluş büyüklüğüne bağlı olarak, küresel mobil analitik pazarı büyük işletmeler ve küçük ve orta ölçekli işletmelere bölünmüştür.

 

Dikey olarak, küresel mobil analitik pazarı BT ve Telekom, otomotiv, BFSI, devlet, sağlık, seyahat ve lojistik, medya ve eğlence, perakende ve e-ticaret ve diğerlerine ayrılmıştır. Bunlardan BFSI ve perakende segmentleri, tahmin dönemi boyunca pazardaki en büyük paya sahip olacak.

 

Bölgesel Analiz:

Coğrafi olarak, küresel mobil analitik pazarı Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Dünyanın Geri Kalanına (RoW) ayrılmıştır. Bunlardan APAC bölgesi, tahmin dönemi boyunca pazardaki itici güç olmaya devam edecektir. Mobil analitiğin Ar-Ge’sine yapılan sürekli yatırımlar, daha fazla sayıda müşteri çekmek için artan e-ticaret eğilimleri, artan nüfus, büyüyen BT ortamı, mobil analitik araçlarının işletmeler tarafından yüksek oranda benimsenmesi, gelişmekte olan ülkeler Çin ve Hindistan’ın artan e-ticaret endüstrileri, büyüyen perakende sektörü, rekabet avantajı ve mobil teknolojilerde artan teknolojik gelişmeler nedeniyle mobil analitik yazılımını büyük ölçekte benimsemesi,  analitik ve bulut, bölgedeki küresel mobil analitik pazarının büyümesine katkıda bulunuyor.

 

Kuzey Amerika’da, küresel mobil analitik pazarının tahmin döneminde sağlıklı bir büyüme göstereceği tahmin edilmektedir. Gelişmiş ülkelerin ağ bağlantısı kurmaya katkısı, artan mobil kullanıcı sayısı, işletmeler arasında mobil analitiğin popülaritesinin artması ve 4G ve 3G ağının artan kullanımı, bölgedeki küresel mobil analitik pazarının büyümesine katkıda bulunuyor.

 

Avrupa’da, küresel mobil analitik pazarının, tabletler, akıllı telefonlar ve diğerleri gibi tüketici elektroniği segmentinin artan satışları için tahmin döneminde kazançlı bir büyüme göstereceği tahmin edilmektedir.

 

Rapor Ayrıntılarının Tamamına Göz Atın @  https://www.marketresearchfuture.com/reports/mobile-analytics-market-4407

İçindekiler:

1          Yönetici Özeti

2          Raporun Kapsamı

2.1       Pazar Tanımı

2.2       Çalışmanın Kapsamı

2.2.1    Araştırma hedefleri

2.2.2    Varsayımlar ve Sınırlamalar

2.3       Piyasaların Yapısı

Devam….

 

Benzer Raporu Görüntüle

Nesnelerin İnterneti (IoT) Pazarı: Yazılıma  Göre (Veri Yönetimi, Ağ Yönetimi), Donanıma Göre (Sensörler, Kamera), Hizmetlere Göre (Hizmetleri Yönet, Profesyonel Hizmetler), Kuruluş Türüne Göre (Küçük ve Orta Ölçekli İşletme, Büyük Ölçekli İşletme)

 

 

 

**Devamını Oku**

 

Bulut Depolama Pazar Araştırması Raporu- Küresel Tahmin 2027

https://www.marketresearchfuture.com/reports/cloud-storage-market-2996

 

 

https://ictmrfr.blogspot.com/2022/03/pos-software-market-size-enormous.html

 

https://ictmrfr.blogspot.com/2022/03/ai-in-insurance-industry-enormous.html

 

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz.

 

Temas:

Pazar Araştırması Geleceği (Wantstats Research and Media Private Limited’in bir parçası)

99 Hudson Street, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.