Esnek Ekran Teknolojisi Pazar Büyüklüğü, Payı, Gelişen Teknoloji, 2027’ye Kadar Bölgesel Tahminlere Göre Tarihsel Talepler | COVID-19’un etkisi

Pazara Genel Bakış:

Esnek Ekran Teknolojisi Pazarı’nın CAGR’nin %21’inde gelişmesi bekleniyor ve gösterge döneminin bitiminden önce 36 milyar ABD dolarına ulaşması bekleniyor. Show inovasyonu, sıradan katot kiriş tüplerinden (CRT) uyarlanabilir vitrinlere kadar önemli ölçüde ilerledi. Geleneksel uyarlanabilir vitrinin aksine, bunlar daha hafiftir. Aynı şekilde, yuvarlanırken gerçekten herhangi bir ayarlamaya gerek kalmadan etkili bir şekilde katlanabilir olmalarının yanı sıra, biraz sert ve çürüktür.

Bu, sunum yapımcısının PC, telefonlar, araç panoları ve gösteri tabelaları gibi farklı uygulamalarda yeni vitrin vurgularını tribünlemek için olağanüstü bir şanstır. Akışkan mücevher gösterisi (LCD), doğal ışık üreten diyot (OLED) ve elektronik kağıt gösterisi, uyarlanabilir vitrin için kullanılan yeniliklerdir.

Rapor Örneğini Alın @ https://www.marketresearchfuture.com/sample_request/2302

Elektronik inovasyondaki ilerleme ve ürünlere yönelik artan talepler bu alanın gelişimini sağlamıştır. İçinde bulunduğumuz çağ, elektronik eşyalara olan ilgide bir artışa neden olan elektronik kontraksiyonlara dayanmaktadır. Yapımcılar güvenilir bir şekilde cep telefonları için uyarlanabilir sunumlar yapmaya çalışıyorlar ve yapımcılar tüketici sadakati seviyesine ulaşmak için seviyelerini en iyi şekilde deniyorlar.

Pazar Segmentasyonu:

Küreselleşmiş adil inovasyon farklı bölümlere ayrılmıştır. Yenilik, gösteri türü, malzeme ve son müşteri ile ayrılır. Pazar bölümlerinin farklı bölgelerde ve uluslarda sunulması, pazarın kapsamını incelemeye ve 2023’te dünya çapındaki varsayımın bitiminden önce piyasa değerlemesiyle bağlantılı bir rakamın ölçülmesine yardımcı olur.

  • İnovasyon açısından, pazar sıvı değerli taş vitrini (LCD), doğal ışık boşaltan diyot (OLED), elektronik kağıt gösterisi ve kuantum noktası olarak izole edilmiştir.
  • Malzeme göz önüne alındığında, pazar polimer, cam ve cam destekli plastiğe (CTP) bağlıdır.
  • Bunun ışığında, piyasa bükülebilir, yuvarlanabilir ve katlanabilir olarak izole edilmiştir.
  • Gösteri büyüklüğü ışığında, pazar 6 ”, 6 – 30” veya daha fazla 30 ” ”’a bölünmüştür.
  • Kullanım ışığında, pazar cep telefonları, tabletler, iş istasyonları, akıllı kartlar, TV, giyilebilir vitrinler, gelişmiş tabelalar, tablet, elektronik raf adı ve diğerlerine ayrılmıştır.
  • Son müşteri açısından, pazar bir araba, havacılık, perakende, ulaşım, hükümet, kamu hizmetleri ve diğerlerine bölünmüştür.

Bölgesel Analiz:

Uyarlanabilir sunum inovasyonunun yerel araştırması Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve dünyanın geri kalanı için verilmiştir. Asya Pasifik ülkeleri, 2023’te rakam zaman diliminin bitiminden önce en büyük gelişmeyi kaydetmeye güveniyor.

Esnek Ekran Teknolojisi Pazarı, gösteri tahtası imalat tesislerine olan ilgide bir artış görüyor. Ek olarak, OLED şovlarının geniş çaplı alımı var ve bu da muhtemelen pazara en aşırı gelişmeyi kaydetmede yardımcı olacak.

APAC bölgesinde çeşitli uluslarla bir yere sahip olan bireylerin isteğe bağlı nakit akışında bir artış var. Bireyler geçim kaynaklarını önemli ve hareketli alışveriş mallarına harcamaya hazırdır. Bu yerel ayarda çalışmaya dahil olma maliyeti çok düşüktür ve vitrin panolarıyla bağlantılı montaj maliyetlerinin azaltılmasında önemli bir rol oynar.

Raporun tamamını alın @ https://www.marketresearchfuture.com/reports/flexible-display-technology-market-2302

Sektörden Haberler:

  • Esnek Ekran Teknolojisi Pazar büyüklüğünün, 2019’dan 2025’e kadar, cep telefonları, akıllı saatler, giyilebilir cihazlar, TV’ler, bilgisayarlı tabelalar ve elektronik raf adları gibi birkaç elektronik cihazda OLED inovasyonunun artan alımıyla güçlü bir şekilde gelişeceği değerlendirilmektedir.
  • Alıcı donanımının genişleyen kabulü ve kurnaz giyilebilir cihaz endüstrisine olan ilginin artması, uyarlanabilir vitrin pazarını ortadan kaldırıyor. Gadget üreticileri, cihazlarına uyarlanabilirlik, hafif tasarım, sağlamlık ve bükülebilirlik kazandırmak için bu vitrinleri ve aydınlatma panolarını telkin ediyorlar.
  • Uyarlanabilir bir sunum Esnek Ekran Teknolojisi Pazarı, LED video bölücüler ve gelişmiş tabelalar kullanarak çabaların ve özel alıştırmaların duyurulmasına yardımcı olur.
  • Uyarlanabilir vitrin pazarındaki en önemli teklif, farklı topografik alanlarda önemli gelişmeler gören bükülmüş sunum panoları tarafından tutulur.

Pazar Araştırması Geleceği Hakkında:

Market Research Future (MRFR) olarak, müşterilerimizin Pişmiş Araştırma Raporu (CRR), Yarı Pişmiş Araştırma Raporları (HCRR), Ham Araştırma Raporları (3R), Sürekli Yem Araştırması (CFR) ve Pazar Araştırması ve Danışmanlık Hizmetleri aracılığıyla çeşitli endüstrilerin karmaşıklığını çözmelerini sağlıyoruz.

MRFR ekibi, müşterilerimize optimum kalitede pazar araştırması ve istihbarat hizmetleri sunmak için üstün bir hedefe sahiptir. Küresel, bölgesel ve ülke düzeyinde pazar segmentleri için ürünlere, hizmetlere, teknolojilere, uygulamalara, son kullanıcılara ve pazar oyuncularına yönelik pazar araştırması çalışmalarımız, müşterilerimizin daha fazlasını görmelerini, daha fazla bilgi edinmelerini ve daha fazlasını yapmalarını sağlayarak en önemli sorularını yanıtlamaya yardımcı olur.

Medya İletişim:

Pazar Araştırması Geleceği (Wantstats Research and Media Private Limited’in bir parçası)

99 Hudson Street, 5. Kat

New York, NY 10013

Amerika Birleşik Devletleri

+1 628 258 0071 (ABD)

+44 2035 002 764 (İngiltere)

E-posta: sales@marketresearchfuture.com

İnternet sitesi: https://www.marketresearchfuture.com

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.